Gönülçelen 49. Bölüm Fragmanı izle

Gönülçelen 49. Bölüm izle Gönülçelen 49. Bölüm Fragmanı izle Gönülçelen 49. Bölüm izle Gönülçelen 49. Bölüm Fragmanı izle Gönülçelen Son Bölüm izle

Uzun yıllar yurt dışında kalmış ve Türkiye üzerine tezler hazırlamış olan genç ama parlak akademisyen Türkiye’ye döner. Arkadaşıyla gezdiği kenar mahallerden birinde gördüğü güzel çingene kız üzerine hayatını değiştirecek bir bahse girer: “Bu kenar mahalle dilberinden hanımefendi olur mu, olmaz mı?”. Akademisyen çingeneden hanımefendi yaratmaya çalışırken, “Öteki Türkiye”nin gerçekleriyle yüzleşecek, kız parlak bir yıldıza dönüşürken, genç adam da aşkı ve yurdunu keşfedecektir…

48. BÖLÜM ÖZETİ

Nesrin Hasret’e hakarete varan sözler söylemiş, Murat da Hasret’i elinden tutup götürmüştür. Hasret ve Murat gittikleri yerde, her şeyden ve herkesten uzak başbaşa kalırlar. Bir yandan çalışmalarına devam ederlerken bir yandan da güzel vakit geçirirler. İkili, gece olduğunda aynı odada buluşur! Öte yandan Nesrin bir darbeyi de Ethem’den yer. Ethem de evden ayrılmıştır!

Mahallede ise Cafer’in Balçiçek’i sahnede görmesiyle yer yerinden oynar. Cafer kayıplara karışır. Balçiçek gözyaşlarına boğulurken onu teselli etmek Gülnaz’a düşer. Kobra sahneye çıkaracağı bir sanatçı ararken yine sapmaması gereken yollara sapacaktır.

Gönülçelen 49. Bölüm Fragmanı izle

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.