Google Pixel Watchun tanıtım tarihi sızdırıldı

Arama devi Google ilk akıllı saatini piyasaya sürme hazırlığı yapıyor. Duyumcu Jon Prosser, Google Pixel Watchun ne zaman duyurulacağını açıkladı.

FRONT PAGE TECH isimli YouTube kanalında teknoloji dünyasıyla ilgili içerikler üreten Jon Prosser, Google Pixel Watchun lansman tarihini açıkladı. Ünlü duyumcunın aktardığı bilgiye göre akıllı saat 26 Mayıs 2022 tarihinde tanıtılacak.

Prosser, Googleın tarihi değiştirebilme ihtimalinin olduğunu da söylüyor. Ancak söz konusu tarih aralığı Google I/O geliştirici konferansına denk geldiği için son derece mantıklı. Daha önce akıllı saatin 2022nin başlarında duyurulacağı bildirilmişti.

Google Pixel Watch nasıl olacak?
Google Pixel Watchun çerçevesiz yuvarlak bir ekran taşıması bekleniyor. Akıllı saatin Exynos işlemci ve yeni nesil Google Asistan ile karşımıza çıkacağına yönelik bilgiler var. Ayrıca sağlık ve fiziksel aktivite takibi için sensörler içerecek.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.