Google Play Store internet sitesi sonunda yenileniyor İşte ilk görüntüleri

Teknoloji

Google Play Store internet sitesi sonunda yenileniyor: İşte ilk görüntüleri Arama devi Google, sonunda Play Store uygulama mağazasının internet sitesini yeni bir görünüme kavuşturuyor. Bazı ülkelerde erişime açılan yeni Google Play web sitesinin ilk görüntüleri haberimizde.

Google Play Store uygulama mağazasının web sürümü sonunda yeni bir tasarıma kavuşuyor. Şimdilik belirli kullanıcılar için erişime açılan yeni internet sitesi bundan böyle materyal tema stilinde bir görünümle hizmet verecek.

Mağazanın bölümlerini içeren ana menü artık yan tarafta değil, sitenin üst kısmında bulunuyor. Ayrıca kullanıcıların uygulamaları telefon, tablet, TV, Chromebook, saat ve otomobil gibi hedef cihaz türüne göre filtreleyebildiklerini belirtelim.

Bazı ülkelerde hizmete sunuldu
Arayüzün genel olarak Google Play mobil uygulamasını andırdığını söyleyebiliriz. Ayrıca önceki sürümden daha hızlı yüklendiği ifade ediliyor. Yeni tasarım, Güney Kore ve Tayvan’daki kullanıcılara sunuldu. Diğer bölgelerde ne zaman aktif hale geleceği belli değil.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.