Görüntülü Sesli Chat Siteleri

Görüntülü Sesli Chat Siteleri Sesli chat günlük hayatımıza o kadar yerleşmiş durumdaki Dünyanın her yerinden bu sesli sitelere ilgi oldukça her gecen gün çoğalmaktadır.

Bu yazımızda kameralı sesli chat sitelerini detaylı olarak inceleyeceğiz.

Dünyanın en büyük arama motoru googleye sesli chat siteleri diye yazıp arama yaptığımızda karsımıza isimleri farklı olsada görüntülü sesli sohbet hizmeti veren siteler sıralanmaktadır. Peki ama her sesli site birmidir. Her kameralı sesli sitede sohbet edilirmi. Bu sitelerin hepsi sadece sohbet hizmetimi vermektedir.

Görüntülü Sesli chat sitelerinin içeriği her zaman aynı benzerlikler göstermektedir. Sesli sitelerde ki sohbette site sahibi, site görevlisi ve siteye takılan userlerin duygu, düşünce fikirlerine göre değişim göstermektedir. Genel olarak kameralı sesli chat sitelerindeki sohbetin dakkası dakkasına uymaz.

Yukarıda kurduğumuz cümleden doğal olarak sohbet edilecek siteyi nasıl sececeğiz gibi bir soru aklınıza takılabilir. Bu sorumuzun cevabıda aslında oldukça basit. Nasıl ki reel hayatta her insanlar sohbet etmiyorsak sesli chat sitelerinde de herkesle sohbet edilecek diye bir mecburiyet söz konusu değildir. Doğal olarak sevmediğiniz bir sitede zorla kimse sizi orda tutamaz.

Kameralı Seslichat sitelerine giriş yapmadan da o sitenin iyi veya kötü olduğunu anlayabilirisiniz. Bunun için müneccim yada veb sitelerinden iyi anlayan biri olmanıza gerek yoktur. Girmiş olduğunuzu web sitesinin girişinden de nasıl bir site olduğunu anlayabilirsiniz. İşte size bir iki ip ucu.

Girmiş olduğunuz görüntülü sesli chat sitesinde hemen karsınıza bir popup reklam penceresi cıkıyorsa ve tıklamak zorundasınız gibi bir ibare varsa,yada reklamı kapat ibaresi görünmüyor veya cok ufaksa o sesli chat sitesi kullanıcıyı kandırmakta ve reklamlara tıklanması için çalışmaktadır. Kameralı Sesli sohbet sitelerinin deyimiyle para göz siteler olarak tabir edilirler.

Girmiş olduğunuz sesli chat sitesinde iletişim bilgileri olmayan veya eksik olan sitelerede kendini gizleyen art niyetli kişiler olarak bakabilirsiniz. Görüntülü Sesli Sohbet sitelerinde en çok rastlanan olaylardan olduğunun da altını çizelim.

Girmiş olsuğunuzu sesli chat sitelerinin son yayınlamış olduğu veya daha önceden yayınlamış oldukları içeriklerede kısaca göz atarak nasıl bir site olduğu hakkında izlenimlerde edinebilirsiniz.

Sesli chat siteleri hakkında yazacak o kadar çok konu varki yazımız uzadıkca uzuyor. Uzun yazıları seven bir millet olmadığımızdan yazımıza burda son veriyorum.

Sizlerde sesli chat siteleri hakkında görüşlerinizi paylaşırsanız seviniriz.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.