Görüntülü Sesli Chat Sohbet odaları

Görüntülü Sesli Chat odaları, Görüntülü Sesli Sohbet odaları, Görüntülü Sesli Çet odaları Sitemizde seslisohbet ve seslichat yanında görüntülü sohbet imkanıda sunulmaktadır. Sesli sohbet sitelerinin bircogu speakyweb tabanlı activex kullanmaktadır.

İlk zamanlar voice 4 ile başlayan sesli sohbet odalarının yayın hayatı speakyweb ile devam etmektedir.İlk zamanlar sadece sesli sohbet ile başlayan bu sistemler görüntülü sohbetide bünyesine katarak güclenmiş ve dünyanın her yerine kullanılır hale gelmiştir.Görüntülü ve sesli sohbetin sadece msn yada masa üstü programlarından ibaret olmadıgını sesli sohbet siteleri cok iyi şekilde cevablamaktadır.YuregininSesi.Com Türkiyenin en büyük sesli sohbet sitesidir.Türkiyenin hemen hemen her yerinden kullanıcıya sahip olan sitemizde günün her saati ücretsiz,programsız,sınırsız sohbetin tadına varabilirsiniz.Sitemizde değişik formatlarda odamız bulunmakta olup günün her saati sınırsız yardım alabileceginiz odalarımız mevcuttur.

Değerli Misafirlerimiz Neşeli Sohbet Odaları’mızda Bir Birinden Güzel Arkadaşlıklar Kurabilir Güzel Zaman Geçirebilirsiniz Yeni Ortamın Sıcaklığını His Edebilirsiniz. Kafa Dağıtmak Derdinizi Sıkıntınızı Unutmak yeni Arkadaşlıklar Kurmakmı İstiyorsunuz ? O Zaman Daha Ne Duruyorsunuz Yüregininsesi Sohbet, Chat Odalarına Bağlanmak İçin Sesli Ve Görüntülü Sohbet Giriş Resmine Tıklayarak Sesli Chat Odalarına Bağlanabilirsiniz Eğerki SesliSiteler’e İlk Defa Bağlanıyor Veya Bağlanırken Sorun Yaşıyorsanız Sesli Ve Görüntülü Sohbet Giriş Resmine Tıkladıktan Sonra Karşınıza Gelen Yeni Sayfanın Üst Kısmındaki SesliSiteler Giriş Sorunu yazan Resmin Sağ Tarafındaki İndir Butonuna Tıklayarak Aktivex Yani Java Denetimini indirip Manuel Kurulumunu Gerçekleştirmeniz Gerekmektedir Kurulumu 1 Defaya Mahsus Kurduktan sonra Artık Sohbet Odalarına Sorunsuz Bağlanabilirsiniz. İyi Eğlenceler Dileriz

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.