Güneşi Beklerken 4. Bölüm Özeti ve Fragmanı Kanal D İzle

Güneşi Beklerken 4. bölüm fragmanı kanal dde yayınlandı. Güneşi Beklerken yeni bölüm 23 temmuz salı yayınlanacak. Güneşi Beklerken yeni bölümde heyecan dorukta. Demet, Cihan ile yüzleşiyor mu. Cihan hoca, Kereme yaptıklarının hesabını ödetmeye niyetlidir. Zeynep bu olanlar karşısında ne yapacak.

Güneşi Beklerken 4.bölüm fragmanı.Güneşi Beklerken 4.bölüm fragmanı izle.Güneşi Beklerken 4.bölüm fragmanı heyecanı başladı.Güneşi Beklerken kanald dizisi devam ediyor.

Güneşi Beklerken 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Güneşi Beklerken 4. bölümde neler oluyor. Kerem öfkesine yenilip neler yapıcak. Güneşi Beklerken 4. bölüm bomba gibi geliyor. Zeynepin Melislerde kalmadığı öğrenen Demet kızına nerde kaldığını sorar. Zeynep gerçekleri söyleyecek mi?

Kerem annesinden Cihan hocayı okuldan kovmasını ister. Annesi bu isteğini onaylamaz. Bu duruma öfkelenen Kerem, Cihan Hocayla yüzleşmeye gider. Kerem , Cihan Hocayı bıçaklıyor mu.

Kerem, Zeynepi koruduğu için Cihan Hocaya takmıştır ve onu okuldan attırmak için elinden geleni yapar. Eğer Cihan Hoca engelini ortadan kaldırırsa Zeynepe gününü göstermesi kolaylaşacaktır. Hemen annesi ile konuşup onu okuldan kovmasını ister.

Öte yandan aniden bayılan Jale ise hastanededir. urumunu herkes sakladığı için kimse ne olduğunu anlamamıştır. Zeynep, hemen Cihan Hocayı da arayarak Jalenin sağlık durumu ile ilgili onu da bilgilendirir. Cihan da onu görmek için hastaneye doğru yola çıkar. Demet de en yakın dostunun yanı başındadır. Fakat içine bir kuşku düşer.

Evde bulduğu çok sayıda ilaç hakkında hastanedeki doktoru ile konuşup gerçekte ne olduğunu araştırmaya başlar. Annesi tarafından teklifi reddedilen Kerem, bu kez Cihan Hocayı kendi yöntemleri ile alt etmeye karar verir. Zeynepin ise ilk yarışı vardır gece gündüz bu yarış için hazırlanmaktadır. Fakat Kerem yine onun siniri bozacak bir hamle yapmakta gecikmez. Barış, ikilinin arasına girer ve Zeynepi yine kurtarır.

Bu durum Kerem ile Barışın arasında ilk kez büyük bir gerginliğe neden olur. Keremin yanlış yolda olduğunu fark eden babası Ahmet uzun zamandan sonra ilk kez oğlu ile ilgilenmeye başlar. Jale hastane doktoru ile konuşup, onu susması için ikna eder

Öte yandan Demet , Zeyneple tartışırken Jale baygınlık geçirir. Hastaneye götürülen Jale, doktoruyla konuşurken Demet bu durumu öğrenir. Güneşi Beklerken 4. bölüm 23 Temmuz pazartesi.

Güneşi Beklerken 3. Bölüm Özet

Güneşi Beklerken 3. bölüm de Zeynep lunaparkata yangın içinde kaldı. Melis olanları Barışa anlatınca beklenmedik birşeyle karşılaştı. Barış, Melisi orada bırakıp Zeynepi kurtarmak için lunaparka gitti ve yangının içinden Zeynepi kurtardı.

Zeynep kendisine yapılan bu tuzağa çok fazla kızmış haldedir. Kerem ise ailesiyle sorunlarını konuşup çözmeye çalışır fakat olaylar çıgırından çıkar. Babasına öfkeli olan Kerem evden fırlayıp gider.

Kerem tam arabasına binmek üzeredir ki Zeynep gelir. Zeynep, Keremden kendisine yaptığı şeyin hesabını sormak ister. Keremin arabasına binen Zeynep inmek istemeyince birlikte yola çıkarlar.

Keremin arabası arızalanır ve kaza yapar ikili. Kerem ile birlikte ormanda mahsur kalan Zeynep çok korkmuş ve öfkeledir. Ormanda ikli yakınlaşır. Ormandan kurtulmak için Zeynep yol arar ve kurtulurlar.

Okula birlikte giden Zeynep ve Kerem hakkında dedikodular çıkar. Zeynep, Kereme bunun hesabını sormak isterken Kereme bir tokat attı. Tokata sinirlenen Kerem , Zeynepin üstüne yürüdü.

Barış araya girip Keremi sakinleştirmeye çalıştı.Cihan, Zeynepin düştüğüm durumu öğrenir ve Kereme ders vermek için yanına gitti. Kerem ise öğretmeni olan Cihana sert tepki verince tehditler hava da uçtu.

Demet, Cihanı gördü. Cihana Zeynepin kendi kızı olduğunu Demet söyleyecek mi? Güneşi Beklerken 4. bölümde nele olacak.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.