Güzel Çirkin 9. Bölüm Fragmanı Çıktı 26 Ağustos Pazartesi

Güzel Çirkin 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Güzel Çirkin yeni bölümde neler olacak? Güzel Çirkin yeni bölümde Murat, Nazlı ve Şenol bir cinayeti araştırıyor.Güzel Çirkin 9. yeni bölüm ile 26 Ağustos Pazartesi akşamı saat 20.00 da Kanal Dde

Güzel Çirkin 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Güzel Çirkin yeni bölümde neler olacak? Güzel Çirkin yeni bölümde Murat, Nazlı ve Şenol bir cinayeti araştırıyor.Güzel Çirkin 9. yeni bölüm ile 26 Ağustos Pazartesi akşamı saat 20.00 da Kanal Dde..

Güzel Çirkin 9. Bölüm Özet

Murat, Nazlı ve Şenol bir cinayeti çözmek için araştırmalara başlıyor.

Vicdanı yakasını bırakmayan Murat, kendisinin ve Şenol’un hayatını tehlikeye atacak kararlar alır. Kemal’in ölümüyle iyice çıkmaza giren Murat ve Şenol, girdikleri yolda vicdanlarıyla beraber emin adımlarla ilerlemeye devam ederler. Bulaştıkları yeni hayattan artık hiçbir şekilde sıyrılamayacaklarını anlayan ikili, yeni bir serüvenin içine düşer. Bunlar olurken genç manken cinayeti için kolları sıvayan Murat, Nazlı ve Şenol üçlüsü, çözüme ulaşmalarıyla kendilerini ikinci bir cinayetin içinde bulur. Büyük şok yaratan ikinci cinayetten Serdar da nasibini alır.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.