Hafta sonu için film dizi ve oyun tavsiyesi 03 Komedi yapımları

Dizi Haberleri

Hafta sonu için film/dizi ve oyun tavsiyesi 03: Komedi yapımları Hafta sonunu evde geçirmek isteyenler için film/dizi ve oyun önerdiğimiz haftalık içeriğimizin üçüncüsü ile devam ediyoruz. Bu hafta komedi içerikleri var.

Ben Robot, Nightfall ve Sonsuzluğun Sonu gibi kitapların yazarı olan Isaac Asimovun bir başka başarılı eseri Vakıf kitabının dizi uyarlamasından güzel bir haber geldi.

2. Sezon Onaylandı
Dizinin ilk sezonu 24 Eylülde yayınlandı. İki hafta sonrasında da dizinin yeni sezonu onaylandı. Ne yazık ki şu an için ikinci sezona dair bir detay da bilinmiyor. İlk sezonun genel olarak iyi yorum aldığını söyleyebiliriz. Her kitap uyarlamasında olduğu gibi bu yapımda da hoşnut olmayanlar elbette var.

Dizinin oyuncu kadrosunda Cassian Bilton, Laura Birn, Jared Harris, Leah Harvey, Lou Llobell, Terrence Mann, Lee Pace ve Mido Hamada bulunuyor. Vakıf dizisinin yaratıcılığını ise David S. Goyer üstleniyor.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.