Halka Dizisi 7.Bölüm Sesli Fragmanı izle

Halka 7.Bölüm Fragmanı sesli 26 şubat salı Halka 7.Bölüm tanıtımı izle Halka Son Bölüm Fragmanı trt1

Halka 6.Bölüm özeti

Kaan ve Cihangir Terziyi durdurmayı başarmışlardır ancak Terzi özgür kalmıştır. Ne yapacağı belli değildir. Cihangir ve Kaanın bilmedikleri bir yerde, hiç kimseden korkmayan Vekilharç, endişe ve korku içerisindedir. Halkanın başındaki Cengiz Erkmenin oğlu Çağatay dönmüştür, babası ile görüşmek istemektedir. Bu durum Cengizi kontrol altında tutan Hümeyra için büyük bir tehlike anlamına gelmektedir. Çağatayın gelişi Halka içinde tüm dengeleri değiştirecek, Kaan ve Cihangirin hayatlarını etkileyecektir.

Halka
İki genç adam, iki farklı insan, iki kurban, bambaşka yerlerden gelip, yan yana durarak, inat ve öfkeyle, kader sandıkları, tesadüf saydıkları bir kumpasla savaşıyorlar. Uzakta kalan ve uzayıp gelen bir geçmişin peşine düşüyorlar. Eski defterlerin, kirli davaların, büyük ve küçük yalanların hesabını soruyorlar. Mafyanın, paranın, entrikanın konuştuğu ve sustuğu bir hayatın içinde sürükleniyorlar.
Halka, durdurak bilmeyen bir serüvenin, karanlık bir dünyanın hikâyesi.
Kanayan ve kanadıkça acıtan bir mazi. Kaan ve Cihangirin yeryüzünden intikamı…

Halka, polisiye trüklerini kullanan, tempolu, serüven temalı bir tv dizisidir. Halka ismi, üç halka simgesiyle bilinen bir suç şebekesinden gelmektedir. Halkanın en temel özelliği, her bölümde artan muammalı temposu ve klasik mafya anlatılarının aksine kadınların güçlü olduğu, yönetip yönlendirdiği bir karakter içeriği taşımasıdır. Hikâyenin kahramanları Halkanın mağdurları olduklarını öğrenerek, örgütle mücadeleye girişen Kaan ve Cihangirdir.

Halka 6.Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.