Harry Potter 20th Anniversary Return to Hogwartstan ilk video

Dizi Haberleri

Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwartstan ilk bakış videosu geldi Eğlence sektörünün en popüler markalarından birisi olan Harry Potterın oyuncu kadrosu 20. yıl özel etkinliği için 1 Ocakta toplanıyor. İlk video da geçtiğimiz saatlerde paylaşıldı.

Eğlence sektörünün en popüler markalarından biri olan, üzerinden yıllar geçmesine rağmen popülerliğini yitirmeyen Harry Potterın oyuncuları bildiğiniz gibi yeniden bir araya geliyor. Geçtiğimiz saatlerde de bu özel içerikten ilk video geldi.

Videoya baktığımızda ne yazık ki yine içerik hakkında detay göremiyoruz. Serideki bazı oyunculara aynı filmlerde olduğu gibi bir mektup gittiğini görüyoruz. Bahsi geçen videoyu aşağıda bulabilirsiniz. Bu özel içerik 1 Ocakta Harry Potter ve Felsefe Taşının 20. yılı şerefine HBO Maxte yayınlanacak.

Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts İlk Bakış

Başta Daniel Radcliffe, Rupert Grint ve Emma Watson olmak üzere birçok isim Hogwarts setine dönecek. Şu an için açıklanan isimler şöyle: Robbie Coltrane, Helena Bonham Carter, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Tom Felton, Imelda Staunton, James Phelps, Oliver Phelps, Bonnie Wright, Alfred Enoch, Mark Williams, Matthew Lewis, Ian Hart ve Evanna Lynch. Ayrıca ilk iki filmin yönetmeni Chris Columbus da bu özel içerikte bulunacak.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.