Herkes içindeki deliye sahip çıksın

16.08.2017
51
Herkes içindeki deliye sahip çıksın

İçimdeki Deli şarkısı ile dillerden düşmeyen Bora Duran, geçtiğimiz hafta Pal Fmde Kaan Gökmanın canlı yayın stüdyo konuğu oldu. Duran, keyifli sohbet eşliğinde geçen programda samimi açıklamalarda bulundu.

Popçu olmadığını ve alternatif müzik yaptığını dile getiren Bora Duran, Türkiye de yapılan pop müziğin dejenere olduğunu düşünüyorum. Kendimi o kategorinin içerisinde çok fazla göremiyorum. Kendi tarzımda, içimden geldiği gibi ve kendime has müzik yapıyorum. Bu anlamda müziğimi kategorize etmek istemem dedi.

ÇAPKIN BİR ADAMIM

Bora Duran, Kaan Gökmanın Çapkın bir adam mısın? sorusuna, Evet, çapkın bir adamım cevabını verirken, Hayatında olan birisine hiç şarkı yazdın mı? sorusunu ise Yazdığım her şarkı, hayattan edindiğim bilgiler ve yaşadıklarımdan esinlenerek ortaya çıktı. Aşk ise bu duyguların ve bilgilerin en güzelidir bence. Özellikle son dönemlerde yaşadığımız üzücü olayların üzerine saf aşk ile ilgili yazı yazmak pek mümkün değil. Aşk şarkısı yapabilmem için öncelikle kendimi özgür hissetmeliyim. Sonra aşk da, şarkısı da gelir bence. Şu an hayatımda yeni bir başlangıç yaparak Bodrum-Gümüşlüke taşınacağım. Sanırım oranın enerjisi ve keyfi bana kendimi çok daha iyi hissettirecek. Yeni bir dönem başlıyor, umarım yeni şarkılar bu döneme eşlik edecek şeklinde yanıtladı.

Önümüzdeki günlerde akustik bir proje ile sevenlerinin karşısına çıkacağının müjdesini veren başarılı müzisyen, büyük beğeni toplayan İçimdeki Deli şarkısı adına Herkesin aklından vazgeçmesini, kalbiyle ve içindeki deliyle yaşamasını tavsiye ediyorum dedi.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.