Huawei P50Enin hangi işlemciyle geleceği ortaya çıktı

Teknoloji

Huawei P50Enin hangi işlemciyle geleceği ortaya çıktı Çinli teknoloji devi Huawei önümüzdeki hafta yeni ürünlerini duyuracak. Bunlardan biri olan Huawei P50Enin hangi işlemciyle geleceği ve başlangıç fiyatı belli oldu.

Huawei P50Enin 16 Mart tarihinde tanıtılması planlanıyor. Çinli şirketin birçok yeni ürünle karşımıza çıkacağı lansman etkinliğine sayılı günler kala yeni akıllı telefon hakkında bazı önemli detaylar internete sızdırıldı.

Akıllı telefon Qualcomm Snapdragon 778G 4G yonga setinden güç alacak ve 5Gyi desteklemeyecek. Huaweinin tüketici departmanı başkanı Richard Yu, 4G cihazlarının 4G+ WiFi 6+ AI teknolojilerinin kullanımı sayesinde mükemmel ağ yeteneklerine sahip olduğunu söylüyor.

Huawei P50Enin hangi işlemciyle geleceği ortaya çıktı
Başlangıç fiyatı da sızdırıldı
Huawei P50E tasarım açısından 2021in Temmuz ayında piyasaya sürülen Huawei P50 modelinde benzeyecek. Sonuç olarak akıllı telefon standart P50nin daha uygun fiyatlı versiyonu olarak satışa sunulacak. Cihazın başlangıç fiyatının 630 dolar olacağı bildiriliyor.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.