Hükümet Kadın Filmi Fragmanı Full izle

Hükümet Kadın Filmi Fragmanı Full izle

Hükümet Kadın Filmi Full izle, Hükümet Kadın Filmin Fragmanı izle, Hükümet Kadın Filmi izle, Hükümet Kadın Fragmanı izle, Hükümet Kadın Filmi Full Seyret

Özet & detaylar Midyatta yaşayan, 8 çocuk annesi Xate okuma yazması olmayan bir kadındır. Fakat çevresindekilerden tek farkı kocasının Midyat Belediye Başkanı olmasıdır.

Bir gün, hiç beklenmedik biçimde kendisini Midyatın Belediye Başkanı olarak bulur! Ev kadını olarak ne kadar işinde iyiyse, çocuklarına rağmen Başkanlığı da o kadar iyi götürmeye niyetlidir.

Kısa zamanda Hökümet gibi kadın olduğunu kanıtlayan Xate, her türlü problemi de kendi kadınca yöntemleriyle çözmenin yolunu bulur.Artık sadece Midyat halkı için değil, ülkedeki diğer insanlar için bile hayat eskisi gibi olmayacaktır.

Ünlü oyuncu Sermiyan Midyatın yazıp yönettiği komedi filmi Güneydoğuda yaşayan ve görev yapan ilk kadın belediye başkanının, sekiz çocuklu Xatenin hikayesini beyazperdeye aktarıyor. Çekimleri Mardinin Midyat ilçesinde gerçekleştirilen filmin başrollerinde Demet Akbağ, Ercan Kesal ve Bülent Çolak bulunuyor…

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.