İbrahim Hacıosmanoğlu’na saldırı!

07.10.2013
46
İbrahim Hacıosmanoğlu’na saldırı!

Spor Toto Süper Ligin 7. hafta son maçında karşı karşıya gelen Fenerbahçe ile Trabzonspor maçının ardından saha içinde başlayan olaylar otoparkta da devam etti.

Saha içinde Trabzonsporlu Onur ve Zokora ile Fenerbahçeden Selçuk, kaleci Volkan ve Bekir İrtegün arasındaki kavga büyümeden önlenirken, sarı – lacivertli taraftarlar maç çıkışında basın mensuplarına açıklama yapan Trabzonspor başkanı İbrahim Hacıosmanoğluna ve arabasına saldırdı.

Sarı – lacivertli taraftarlar, basın mensuplarının sorularını cevaplamakta olan Başkan Hacıosmanoğluna Başkan başkan hakemi kaça satın aldınız? diye bağırınca, Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu da Onu siz gidin kendi başkanınıza sorun. deyince arbede yaşandı.

Sarı – lacivertli taraftarlar arabasıyla otoparktan çıkmak isteyen Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğluna önce sözlü sataşmada ardından da arabasına fiziki müdahalede bulundular. Bunun üzerine ise Başkan Hacıosmanoğlu da arabasından inerek taraftarlara karşılık verdi.

Araya giren güvenlik güçleri olayların büyümemesi için Başkan İbrahim Hacıosmanoğlunu arabasına bindirip aracı tekrar otoparka alırken, sarı – lacivertli taraftarları da biber gazı sıkarak dağıttı. Taraftarlar otopark çıkışında beklerken Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu da otoparktan hala çıkış yapmadı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.