İkizler Memo Can Dizisi 15.Bölüm Sesli Fragmanı izle

İkizler Memo Can 15.Bölüm Fragmanı sesli 23 şubat cumartesi İkizler Memo Can 15.Bölüm tanıtımı izle İkizler Memo Can Son Bölüm Fragmanı kanald

İkizler Memo Can 14.Bölüm özeti

Osman, Yareni oyunculuk sevdasından vazgeçirmeye çalışmak için elinden geleni yapar. Yarenin setine gider ve ortalığı karıştırır. Sete oyuncu olarak girip Yarenin rol arkadaşına dayak atar.

Yaren kariyeri ve Osman arasında kalır. Vereceği karar herkesi şaşırtacaktır. Mahalleli çocuklar bekçi Hamdinin görev başında uyurken fotoğraflarını çekip Memoya gönderirler. Amaç şantajdır

Malikhanenin bahçesine bağlanan koyun ortalığı bir anda karıştıracaktır! İkizler Memo – Can yeni bölümüyle Cumartesi 19.45te Kanal D

Sibel, İbrahimi kullanıp Alkanlar malikanesine tekrar girmeyi planlar. Malikhanenin bahçesine bağlanan koyun ortalığı bir anda karıştıracaktır. Melek topladığı kağıtların içinde bir koli kitap bulur. Bu kitaplar Meleke yeni bir yol açacaktır.

Hikaye

Memo ve Can daha bebekken birbirlerinden ayrılmış ikiz kardeşlerdir. Memo öz olmayan annesi, ninesi ve dayısıyla yaşamaktadır. Memonunki fakir bir hayattır. Ailenin maddi olanakları kısıtlı olmasına rağmen, birbirlerine büyük bir sevgiyle bağlanmışlardır. Küçük yaşına aldırmadan sokaklarda kağıt toplar.

Diğer tarafta zengin bir aileye sahip olan Can ise büyük bir malikanede yaşamaktadır. Can, babası ve dedesiyle mutludur mutlu olmasına ama büyük bir yalnızlık içindedir. Çünkü çevresinde ne kadar çok onunla ilgilenen eğitmen, dadı, hizmetli olsa da Can katı kurallar, disiplin içinde kısacası çocukluğunu yaşamadan hayatını sürdürmektedir. Bir gün kader ağlarını örer ve Memo ile Can yer değiştirirler. İlerleyen zamanlarda sırlar teker teker çözülmeye başlayacaktır. Sonrasında ise hikayemiz kimi zaman duygusal, kimi zaman komik bir şekilde akıp gidecektir.

İkizler Memo Can 14.Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.