iPhone 13, her zaman açık ekran özelliğine sahip olacak

iphone

iPhone 13, her zaman açık ekran özelliğine sahip olacak Bloomberg analistli Mark Gurman, iPhone 13 serisi ile ilgili yeni bilgiler paylaştı. Ünlü analiste göre cihazlar her zaman açık ekran özelliğiyle gelecek.

Gelen bilgilere göre yaklaşan iPhone 13ün özelliklerinden biri de her zaman açık ekran (Always on Display) olacak. Bununla ilgili söylentiler uzun süredir ortalıkta dolaşıyordu ancak şimdi Bloomberg editörü Mark Gurman bunu doğruladı.

iPhone 13ün, 14 Eylülde tanıtılması bekleniyor
Gurmana göre, kullanıcılar iPhone 13ün ekranını açmadan, hava durumu, saat, cevapsız aramalar ve diğer bilgilerle ilgili verileri görüntüleyebilecekler. Bu özellik, daha az güç tüketen ve aynı zamanda yenileme hızını değiştirebilen yeni ekranlarla gerçekleştirilecek.

iPhone 13ün 14 Eylülde duyurulması bekleniyor. Ön siparişler 17 Eylülde kabul edilmeye başlanacak ve satışlar 24 Eylülde başlayacak. Bu bilgiler de şirket içinden biri tarafından, LeaksApplePro takma adı altında duyuruldu:

iPhone 13 serisi, A15 Bionic yonga seti, geliştirilmiş piller, daha güçlü bir kamera ünitesi ve güncellenmiş bir ekran ile gelecek.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.