iPhone SE 3 sonunda geliyor Bloomberg muhtemel tanıtım zamanını söyledi

iphone

Appleın merakla beklenen üçüncü nesil iPhone SEyi bahar etkinliğinde tanıtacağı bildiriliyor. Akıllı telefonun tasarımı, işlemcisi ve fiyat etiketiyle ilgili son bilgiler haberimizde.

Bloomberg editörü Mark Gurman, Appleın bahar konferansıyla ilgili önemli detaylar paylaştı. Gurmana göre Cupertinolu şirketin 2022deki ilk etkinliği Mart veya Nisan aylarında gerçekleştirilecek. Hatırlarsanız şirket geçen yıl 20 Nisanda bir lansman düzenlemişti.

Mark Gurman, Appleın internet üzerinden yapacağı sanal etkinlikte, üçüncü nesil iPhone SE modelini tanıtacağını düşünüyor. Akıllı telefonun iPhone 8 döneminin tasarımını sürdüreceğine yönelik bilgiler var. Buna ek olarak 5G destekli yeni bir işlemciden de bahsediliyor.

A15 Bionic sesleri
Apple, iPhone SE 3 (veya iPhone SE 2022) modelinde iPhone 13 serisine güç veren A15 Bionic işlemciyi kullanabilir. Şirketin beşinci nesil ağlarla ilgili yüksek güç tüketimini dengelemek için cihazda daha büyük bir pile yer vereceği de sızdırılan detaylar arasında.

Üçüncü nesil iPhone SEnin 400 dolar civarında bir fiyat etiketi taşıyacağı bildiriliyor. Apple bahar etkinliğinde iPhone SE 3 ile birlikte M1 Pro ve M1 Max işlemcilerle donatılmış 27 inç iMac ve üst düzey Mac mini bilgisayarlarını da sahneye çıkabilir.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.