Kadın 43.Bölüm Fragmanı özeti 11 Aralık 2018

Kadın 43.Bölüm Fragmanı özeti 11 Aralık 2018 salı Kadın dizisi 43.Bölüm Fragmanı izle Kadın Son Bölüm yeni Fragmanı seyret

Kadın 42.Bölüm özeti; Arifn yanına uğrayan Enver, kahvede gördüğü kandan sonra paniğe kapılır ve Arifin başına kötü bir şey geldiğini düşünür. Çocuklarının Sarpın dönmesiyle birlikte sarsıldığına şahit olan Baharn kafası Nisann bir cümlesi ile karışacaktır. Büyük bir pot kıran ve babasının iki çocuğu daha olduğunu öğrenen Nisan bunu Bahara söyleyecek mi?

Şirinin elindeki fotoğrafları sildirmek isteyen Sarp ise Şirinin kapısına dayanır. Sık sık Sarpın evine gelmesinden rahatsız olan Enver ise fotoğrafların artık Şirinde olmadığını söyler. Bahar ile birlikte olma yolundaki tek engeli bu fotoğraflar olarak gören Sarp ne yapacaktır? Bahara geri dönecek mi? Arife onu çok sevdiğini söyleyen Bahar ise her şeye rağmen Sarpı affedebilecek mi?

Kadın 42.Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.