Kadın Dizisi 49. Bölüm Sesli Fragmanı izle

Kadın 49. Bölüm Fragmanı sesli 12 şubat salı Kadın 49. Bölüm tanıtımı izle Kadın Son Bölüm Fragmanı fox tv

Kadın 48. Bölüm özeti

Baharın tek arama hakkını Ariften yana kullandığını öğrenen Sarp kıskançlıktan deliye döner. Arifin kim olduğunu ve neden Baharın onu aradığını merak ederken, aynı zamanda çocukların da neden Arifi bu kadar sevdiklerini anlamaya çalışır. Sarpın sorularından ve sorgulamalarından sıkılan Bahar ise ona çok büyük bir tepki verir. Pırıl ile ilgili hiçbir soru sormadığını ona hatırlatarak, Arif hakkında da soru istemediğini açıkça belirtir. Sarpa kaçırma haberini verenin Şirin olduğunu düşünürken şok bir bilgiyle Suatın bütün tavrı değişecektir. Pırıl ise Baharın daha önce onu gördüğünü ve her şeyden haberdar olduğunu öğrenince büyük bir paniğe kapılır. Ama hiç beklemediği bir tepki ile karşılaşacaktır. Bahar her geçen gün Yelizin ölüm haberine bir adım daha yaklaşırken, Doruk ve Nisanı ise büyük bir tehlike beklemektedir.

Bilgi
Kocası Sarpın ölümünden sonra Baharı hayata bağlayan iki şey vardır: Çocukları Nisan(7) ve Doruk(4). Onlarla elele verip hayatı bir oyuna, fakirliği eğlenceye, yokluğu neşeye çevirmeyi başarır. İnsanın yüzü güldüğünde kalbinin de onunla birlikte gülümseyeceğine inanır.

Kadın 48. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.