Kadın Dizisi 51.Bölüm Sesli Fragmanı izle

Kadın 51.Bölüm Fragmanı sesli 26 şubat salı Kadın 51.Bölüm tanıtımı izle Kadın Son Bölüm Fragmanı izle

Kadın 50.Bölüm özeti

Yelizin öldüğünü Emreden öğrenen Bahar ne yapacağını ve nasıl davranacağını bilemez. Çaresizlik içinde bütün bu olayların tek suçlusunun Sarp olduğunu düşünür. Masum bir insanın ve en yakın arkadaşlarından birinin öldüğü gerçeğiyle yüzleşen Bahar, eli kolu bağlı daha fazla beklemek istemez ve Arifi arayıp onu almasını ister. Baharı almaya gelen Arif ise Baharı ne kadar özlediğinin bir kez daha farkına varır. Yelizin yanına gitmek isteyen Bahar, Arif ile beraber yola çıkar. Arif ile Baharın baş başa gitmesinden rahatsız olan Sarp ne yapacağını bilemez. Onların sevgili olma düşüncesini aklına bile getirmek istemeyen Sarpın yüzüne Pırıl tarafından tüm gerçekler vurulacaktır.
Annesinin yanına giden Şirini ise bir sürpriz beklemektedir. Oltasına yeni bir isim alacağı için de oldukça heyecanlıdır.
Artık Sarpın yanında olmak istemediğinden emin olan Bahar ise evden nasıl kaçacağını düşünmeye başlar. Sarpı polise şikayet etmeyi düşünecek kadar da ondan nefret etmektedir. Çünkü Sarp en yakın arkadaşının ölümüne sebep olmuştur.

Kadın 50.Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.