Kalk Gidelim 55.Bölüm Tanıtımı izle

Kalk Gidelim 55 Bölüm Fragmanı 26 ocak 2019 cumartesi Kalk Gidelim dizisinin 55 Bölüm yeni Fragmanı izle Kalk Gidelim Son Bölüm Fragmanı trt1

Kalk Gidelim 54. Bölüm özeti;

Seyfettin ve Nurcandan sonra Meryemin de adaylığını açıklamasıyla artık Yeşilyurt Köyü muhtarlığı için üç aday vardır. Hacı Hüseyin bu hassas dengeyi gözetmek için aman deyim, seçim biter, dostluk akrabalık bitmez diyerek önceden uyarısını yapar.

Seyfettin, Mustafa Ali ve Halil süt çiftliğinde kriz masası oluşturup seçim çalışmaları için özgün ve çarpıcı fikirler üretirken, Nurcanın başını çektiği kadınlar cephesinde de fikirler havada uçuşmaktadır. Şakir ise babasının aday olmamasından dolayı başka bir yakınını muhtar yapmak için kolları sıvar.

Diğer yandan Veli ile Durunun, Şakir ile de Dudunun 3 aylık evlenememe süresi dolar. Gençler evlenmeleri yönünde bir engel kalmadığını usulünce büyüklere hissettirmenin yollarını ararlarken Canberkin ansızın büyük bir sorunla gelmesi bu evlilik planlarını da etkileyecektir.
Aileler bir yandan muhtarlık seçimine, bir yandan gençlerin evlilik meselesine odaklandıkları dönemde Canberkin biraz dizginlemeleri gerektiğine karar verirler. Fakat Canberkin peşine takılan biri bütün planları alt üst edecektir.

Meryemin Badegüle o kalabalık evde kendi kararlarınla yaşayamazsın diye gazladığı sırada Sevda Badegülün hiç tarzı olmayan bir elbise hediye eder ve giymesini bekler. Bu elbisenin açacağı sorun bardağı taşırır ve Badegül Halime ayrı bir eve çıkma isteğini söyler. Halim şaşırsa da Badegülün kararlılığı karşısında ayrı ev konusunu ailesiyle nasıl konuşacağını düşünür.
Eyüp Üstünün yapımcılığını üstlendiği Kalk Gidelim dizisinin başrollerinde Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayrı, Erkan Sever ve Hayrettin paylaşırken dizide Beyazıt Gülercan, Nalan Okçuoğlu, Emin Gürsoy, Kerem Kupacı, Kerim Yağcı, Aslı Omağ, Füsun Kostak, Andrey Stan, İlayda Aydın, Ece Aydemir, Sena Çakır, Alper Saylık, Onur Seyit Yaran, Can Kıran, Alican Okumuş ve daha birçok başarılı oyuncu yer alıyor.

Kalk Gidelim 54. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.