Kalk Gidelim Dizisi 54. Bölüm Yeni Fragmanı 19 Ocak Cumartesi

Kalk Gidelim Dizisi 54. Bölüm Yeni Fragmanı 19 Ocak 2019 Cumartesi Kalk Gidelim 54. Bölüm Fragmanı izle Kalk Gidelim Son Bölüm Fragmanı trt1

Kalk Gidelim 53. Bölüm özeti;

Yeşilyurt Köyünde seçim heyecanı vardır. Hacı Hüseyin, Sefer Zeytinin tekrar muhtar adayı olmayacağını söyleyince evde bir hareketlenme olur. Başta Seyfettin, ardından Mustafa Ali ve Halil, Hacı babalarından izin alarak aile adına muhtar adayı olmak isterler. Hacı Hüseyin ise madem öyle aile adına bir kişi aday olsun der ve aile içinde bir ön seçim yapmaya karar verilir. Sevda muhtar karısı olmak için Seyfettini gaza getirirken, Nurcan da Mustafa Alinin aday olabilmesi için Sevda cephesini karıştırması gerektiğini bilir. Nuriye ise Halilin aileyi etkileme işini beceremeyeceğini düşünüp ipleri kendi eline alır. Seyfettinin ev içinde nüfus avantajı olsa da Nurcan yapacağı kulislerle anketlerde farklı sonuçların çıkmasını sağlar. Fakat aday yarışı kızışınca ev içindeki dengeler de değişmeye başlar ve ummadık bir aday ortaya çıkar. Nişanlılık sürecinde Ercan pabucun pahalı olduğunu görür ve kaçmaya yeltense de Sadık, Ercanı köyden çıkmadan yakalayıp Meryemin önüne atar. Ercan ise şimdi zaman kazanmak için Meryeme onu sevdiğini inandırmak için romantik bir jest yapmaya çalışır. Bunun için de Şakir ve Veliden yardım ister. Damatların ise en büyük problemi kızlarla yüz yüze görüşememektir. Onlar da bu jeste karşılık Ercandan yardım isterler. Bu görüşme işine kızlar cephesinde Badegül de plana dahil olur. Haticeyi atlatıp görüşmek için oldukça gerginlerdir.

Eyüp Üstünün yapımcılığını üstlendiği Kalk Gidelim dizisinin başrollerini Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayrı, Erkan Sever ve Hayrettin paylaşırken dizide Beyazıt Gülercan, Nalan Okçuoğlu, Emin Gürsoy, Kerem Kupacı, Kerim Yağcı, Aslı Omağ, Füsun Kostak, Andrey Stan, İlayda Aydın, Ece Aydemir, Sena Çakır, Alper Saylık, Onur Seyit Yaran, Can Kıran, Alican Okumuş ve daha birçok başarılı oyuncu yer alıyor.
Kalk Gidelim 54. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.