Kalk Gidelim Dizisi 58.Bölüm Sesli Fragmanı izle

Kalk Gidelim 58.Bölüm Fragmanı sesli 16 şubat cumartesi Kalk Gidelim 58.Bölüm tanıtımı izle Kalk Gidelim Son Bölüm Fragmanı trt1

Kalk Gidelim 57.Bölüm özeti

Meryeme bomboş meydanda düğün yaptırdıkları için Hacı Hüseyin çocuklarına çok kızar ve Meryemin yanına gidip kırılan kalbini onarmaya çalışır. Daha sonra eve gelen Hacı Hüseyin yanına Haticeyi de alıp evi terk eder. Seyfettin, Mustafa Ali ve Nuriye başta olmak üzere ev halkı Hacı babalarının ne yapmaya çalıştığını anlamaya çalışır. Ve sonunda Hacı Hüseyin hiç beklenmedik bir hamle yaparak kardeşleri şok eder.

Diğer yandan Canberk önemli bir iş için şehir dışına giderken bir anlık dikkatsizlik sonucu Nehirin arabasına çarpar. Nehir, annesinin vasiyeti üzerine babasının izini bulmak için Sefer Zeytinin yanına gelmektedir. Bu iz sürme Nehir için yepyeni bir maceranın da kapısını aralayacaktır. İstanbulda başarılı olduğu işini, kariyerini bırakıp babasını bulmak için Muğlanın Yeşilyurt Köyüne gelen Nehir, ilk olarak Canberkle karşılaşır ve o karşılaşmanın sonucundaki kazada Nehirin arabası tamirciye çekilir. Canberk şehir dışındaki işi koşturmak istedikçe karşısına Nehir çıkacaktır.

Yeni evli çiftlerimiz Veli Duru ve Şakir ile Dudu arasında balayı yarışı başlar. Şakir balayı için Bodrumda bir otel ayarlar fakat Dudu, Velinin Duruya yapacağı jesti duyunca Şakirden aynısını ister.

Kalk Gidelim 57.Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.