Kalp Yarası 5. Bölüm Fragmanı 2 Ağustos 2021 Seyret

Kalp Yarası Dizisi

Kalp Yarası 5. Bölüm Fragmanı 2 Ağustos 2021 pazartesi atv Kalp Yarası 5. Bölüm Fragmanı izle, Kalp Yarası 5. Bölüm Fragmanı seyret

Gerçek aşk vazgeçmek mi, onun uğruna sonuna kadar mücadele etmek mi?

Kalp Yarası 4. Bölüm özeti;

Bahanın Ayşeyi kurtarmaya çalışırken yaraladığı genç ölünce hapis cezası katlanır. Zor günlerden geçen Baha, Ayşenin evlendiğini duyunca büyük bir şok yaşar.

Bahanın durumunu öğrenince büyük bir üzüntü yaşayan Ayşe, Ferite karşı duygularının da yoğunlaştığını fark eder. Feritin Handeye karşı bir şey hissettiğini düşünen Ayşe ikilemde kalır. Tam bu sırada Hataya beklenmedik bir misafir gelir. Bu davetsiz ve beklenmedik misafir konağın altının üstüne getirir.

Babasının ölümüne seyirci kalan Yaman için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Hande tarafından sürekli hor görülen Yaman kendine yeni bir yol çizmeye karar verir.

Antakyaya gelen gizemli misafirin peşine düşen Hande ise Ayşeyle ilgili önemli bir bilgiye ulaşır. Tehlikeli bir oyuna girişen Hande tüm dengeleri değiştirerek oyunu yeniden kuracaktır.

Kalp Yarası 5. Bölüm Fragmanı

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.