Kardeş Çocukları Dizisi 6. Bölüm Sesli Fragmanı izle

Kardeş Çocukları 6. Bölüm Fragmanı sesli 3 mart pazar Kardeş Çocukları 6. Bölüm tanıtımı izle Kardeş Çocukları Son Bölüm Fragmanı star tv

Kardeş Çocukları 5. Bölüm özeti

Yıldırım ve Ümranın sürpriz karşılaşmalarıyla sırlar ortaya çıkıyor!
Yıldırım ve Ümranın sürpriz karşılaşmalarıyla birlikte gizli gerçekler çorap söküğü gibi çözülmeye başlar. Ümranı bir anda Hayatın annesi olarak karşısında bulmak da, Umayın kim olduğunu anlamak da Yıldırım için sarsıcı olur. Hayatının şokunu yaşayan Ümran ise, geçmişin bitmek bilmez öfkesi ve acısıyla baş başa, üstelik büyük sırrını korumak için Umaya iş birliği yapmak zorundadır. Yıldırım, yıllardır içinde yanan pişmanlık ateşiyle Ümrana sesini duyurabilmek için çırpınırken, Hayat ise annesinin de teyzesinin de Yıldırımla ilgili bir şeyler sakladığının farkında ve iz peşindedir. Diğer yanda, Volkanın Hayatla ilgilenmeye başladığını fark eden Hayal kıskançlık krizleriyle baş etmeye çalışırken, Volkan ve Hayat arasındaki çekim Ümranı da huzursuz eder. Düşman kardeşler, zoraki iş birlikleriyle ortak hedeflerine ulaşıp birbirlerinden kurtulmayı başarmak üzereyken hem Cemalden hem de Yıldırımdan gelen hamleler ortalığı karıştırır. Umayın, geçmişin gölgesinden kurtulmak için attığı acımasız adım ise, bir anda bütün dengeleri değiştirir.

Kardeş Çocukları 5. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.