Kardeş Çocukları Dizisi 7.Bölüm Sesli Fragmanı izle

Kardeş Çocukları 7.Bölüm Fragmanı sesli 10 mart pazar Kardeş Çocukları 7.Bölüm tanıtımı izle Kardeş Çocukları Son Bölüm Fragmanı star tv

Kardeş Çocukları 6.Bölüm özeti

Hayal ve Hayat, Volkan yüzünden karşı karşıya geliyor.

Ümran ve Yıldırım, yıllar sonra geçmişin hesaplaşmasına dalarken, Umay Hayata geçmişle ilgili bambaşka bir hikaye anlatır. Umayın tuzağına düşen Hayat, annesiyle ilgili yeni bir hayal kırıklığının pençesinde, bir kez daha dağılır. İki kız kardeşin gerçek hikayesine kulak misafiri olan Volkan ise öğrendiklerinin ağırlığıyla büyük bir karar vermek üzeredir. Diğer yanda, Volkan ve Hayat arasındaki çekim giderek gözle görülür hale gelirken, Hayal ve Hayat ilk kez Volkan yüzünden karşı karşıya gelir. Ümranla arasındaki duvarları yıkmaya kararlı olan Yıldırımın attığı beklenmedik adım ise, düşman kardeşler için yepyeni bir dönemi başlatır. Öte yandan, Ümrana olan hastalıklı sevgisiyle kıvranan Cemal, hızla Umayn kontrolünden çıkar. İki kardeş de büyük tehlike altındadır. Yıldırımın ailesinin Amerikadan dönmesi ise, sadece Ümran ve Umay için değil, Hayal ve Hayat için de sarsıcı sonuçlara gebedir.

Kardeş Çocukları 7.Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.