Kavak Yelleri 159. Bölüm Fragmanı izle

Kavak Yelleri 159. Bölüm izle Kavak Yelleri 159. Bölüm Fragmanı izle Kavak Yelleri 159. Bölüm izle Kavak Yelleri 159. Bölüm Fragmanı izle Kavak Yelleri Son Bölüm izle

Kavak Yelleri dizisi bütün hızıyla devam ediyor. Kavak Yelleri 159. Yeni Bölüm Fragmanı Seyret. Kavak Yelleri 30 Nisan yeni bölüm fragmanı izle

Kavak Yelleri 158. Bölüm Özeti Aslı bambaşka bir dünyanın içine giriyor..

Güven, Aslı’nın gidişi yüzünden dağılmış haldedir. Oyunculuk yeteneği keşfedilince, Güven bir nebze de olsa toparlanır. Çekim gününde Güven’in başına gelmeyen kalmaz. Aslı’nın ne yaptığı merak eden Güven soluğu onun yeni evinde alır. Karşılaştığı manzara Güven’i şaşkına çevirir.
Deniz, reklam işini almasında Özge’nin parmağı olduğunu öğrenir. Büyük hayal kırıklığına uğrar. Deniz her şeyi açıklayacakken, Mine’nin sürprizi yüzünden gerçeği saklamak zorunda kalır ve para için hiç yapmayacağı bir işe kalkışır. Mine ise Deniz’in bir şeyler sakladığının farkındadır. Deniz’i takip eden Mine’yi acaba nasıl bir sürpriz bekliyor?
Aslı, arkadaşlarından ayrılmaya karar verir. Bu kararından onu kimse döndüremez. Aslı bambaşka bir dünyanın içine girer. Bu dünyada, farklı biriyle, Ayhan’la karşılaşır. Aslı ayakta durmaya çalışırken, Ayhan onun en büyük destekçisi haline gelir. Aslı’nın konaktan ayrılışı ise büyük bir hüzne neden olur.

Kavak Yelleri 159. Bölüm Fragmanı izle

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.