Kiraz Mevsimi Dizisi 16 Mayıs 45.Bölüm Fragmanı Seyret

Kiraz Mevsimi 45.Bölüm Fragmanı 16 Mayıs Cumartesi Kiraz Mevsimi 45.Bölüm özeti Öykü, Ayazı konuşturmayı başarır. Metenin hain planı sonunda ortaya çıkar. Öykü, Meteye karşı öfke doludur ama bir nedenden dolayı onunla yüzleşemez. Öykü gerçekleri öğrenince Ayaza bir şart koyar; onu yeniden kendisine aşık edecektir. Ayaz yaptığı sürprizlerle Öykünün gönlünü yeniden kazanmaya çalışır. Gecenin sonunda romantik bir sürpriz Öyküyü beklemektedir. Ayaz Meteyi köşeye sıkıştırmak için harekete geçer. Bir planı vardır. Ancak Öykü, Ayazdan habersiz bu meseleyi kendi başına çözmek ister. Meteye bir oyun oynar. Oyunun sonunda beklenmedik gelişmeler olur! Kiraz Mevsimi dizi konusu: Öykü, tekstil ve moda tasarımı bölümü öğrencisi, akıllı ve güzel bir kızdır. En büyük hayali başarılı bir moda tasarımcısı olmaktır. Bu konuda kendisine örnek aldığı ünlü modacı Önem Dinçere çizimlerini ulaştırmak için çok uğraşır. Öykü, en sonunda onun dikkatini çekmeyi başarır. Bu sırada hayatının aşkıyla karşılaşır: Ayaz Dinçer Ayaz, Öykünün platonik aşık olduğu Metenin ortağı, aynı zamanda da idolü Önem Dinçerin oğludur. Ayaz, yakışıklı çapkın bir mimardır. Aşka inanmayan, bugüne dek hep tek gecelik ilişkiler yaşamış biridir. Öyküyle hayatları kesişen Ayaz, ilk kez bir kızdan gerçekten etkilenir. Öyküden daha ilk anda çok hoşlanır. Öykünün saf, çocuk halleri Ayazın çok hoşuna gider. Ancak Öykü, Meteye aşıktır. Bunu öğrenen Ayaz, üzülerek de olsa ikiliyi bir araya getirmeye çalışır. Öykü ise, Meteye olan duygularını saklama peşindedir. Bir yanlış anlaşılma sonucu Öykü ve Ayaz sevgili taklidi yapmak zorunda kalırlar. Ancak ikili, zamanla birbirlerine gerçekten aşık olurlar.
Öykü, çocukluğundan beri hayalini kurduğu moda dünyasında adım adım başarı merdivenlerini çıkarken, aynı zamanda ilk defa Ayazla gerçek aşkı tadacaktır.

Kiraz Mevsimi 45.Bölüm Fragmanı izle

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.