Kız Arkadaş Bulma

12.11.2010
51
Kız Arkadaş Bulma

Günümüzde kız arkadaş veya sevgili bulmanın en etkili yollarından birisi de internet ve arkadaşlık siteleri dir. Bu sitelere üye olan, profil açan milyonlarca kullanıcı bu sayede kız arkadaş bulmakta hatta evlilik kurumuna adım atmaktadırlar. Peki bu süreç nasıl işliyor? Doğru gerçek ve güvenilir siteleri nasıl bulacağız? Öncelikle ilk etapta arama motorları aracılığı ile araştırmalarımıza başlıyoruz ve yazdığımız kelimeler ile ilgi sonuçlardan yola çıkarak bayan arkadaş arıyoruz.

Bu tip sitelerde ve özellikle ülkemizde bayan üye sayılarınız erkek üyelere olan yüzdesi karşılaştırıldığında, aradaki fark neredeyse bir uçurum. Adeta bayan partner bulmak altın bulmakla eşdeğer. Bunun en önemli sebeblerinden birisi ise kadın kullanıcıların sitelere kayıt olur olmaz bolca tacize uğraması ve rahatsız edilmesi. Gerçekte gayet ılımlı ve kibar olan kullanıcılar, iş sanallığa dökülünce içlerindeki tüm sapık duyguları, kelime farkı gözetmeksizin sarfetmektedirler. Bunun için gereken önlemleri alan arkadaşlık siteleri her zaman daha çok prim yapmaktadırlar.

Sohbet sitelerinde çeşitli farklı özelliklerde kullanıcıların hizmetine sunulmuş durumda. Örneğin online chat odaları, kameralı ve görüntülü sohbet muhabbet, oyunlar ve çeşitli testler ile hoşça vakit geçirilmektedir. Önemli olan insanca medenice, karşımızdakini kırmadan dost edinmek ve ortamın tadını kaçırmadan kız arkadaş aramaktır. Bunu yapmak için aynen toplumda yaşarken gördüğümüz uyguladığımız ahlaki değerleri sanal alemde de uygulamaktan her zaman kazançlı çıkacağımızı gözardı etmemeliyiz.

Günümüzde gerçekten toplumsal kültürdeki yozlaşmaların insanlardaki olumsuz etkilerinin yanısıra yeni çağa adapte olabilmek ve yeniliklere ayak uydurabilmek önem taşıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.