Kız Arkadaş Nasıl Bulurum? Kız Arkadaş bulma

İnternette ve online dating arkadaşlık siteleri nde en çok merak edilen konuların en başında kız arkadaş bulmak gelir. Bunun için çeşitli yöntemler ve tavsiyeleri sizlerle paylaşacağız. Öncelikle dürüst ve güvenilir bir arkadaşlık sitesi ne üye olup profil oluşturmanız gerekiyor. Ama yuregininsesi de üyeliksiz kızlarla sohbet edebilirsiniz. Bu işin ilk adımı olan sohbete girmek aşamasını gerçekleştirdikten sonra, kız arkadaş arıyorum aşamasının ilk adımını gerçekleştirmiş olacaksınız. Ülkemizde güvenilir arkadaşlık siteleri bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar azdır. Genellikle sahte siteler ve sahte bayan profilleri ile dolu arkadaşlık siteleri, kalabalık oluşturmaktadır. Sizlere önerebileceğimiz isimler başında Arkadaş.com,siberalem,izmir.net,istanbul.netve Yonja yı da düşünürsek Facebook un karizmasını azalttığı sitelerin en başında gelir.Unutmadan birde islami evlilik sitesi ve türbanlılarla chat imkanı veren siteleri esgeçmemek lazım. Araştırmalar göre islami evlilik chat siteleri ne eğilim de hiç azımsanacak bir rakam değil. Size mesaj yazan bayan ın samimiyetine güventikten ve emin olduktan sonra. Bir bayanla nasıl konuşulur ve kız tavlama sanatı üzerine pratik bilgilerinizin olması gerekir. Mesela kızlar burçlar ve astroloji ile ilgili konulara bayılırlar mutlaka burcunu sorun ve burcu ile ilgili birkaç yorum yapın. Bu ilk puanı almanızı sağlayacaktır.

İlerleyen sohbet lerde, konuyu müziğe ya da güzel sanatlara getirin ve bol bol iltifat etmeyi unutmayın. Fakat iltifat ederken ilk başta güzeli bebeğim canım yavrum gibi kelimelerden kaçının. Ne kadar sabrederseniz, sonuca ulaşmanız o kadar garanti olacaktır. Yani garanti kız arkadaş cebinizde olacaktır. Müzik ve astrolojiden sonra karşınıdaki bayan partner adayınızı bol bol konuşturmaya gayret edin. Sizden çok o konuşsun. Bir genç kız ne kadar çok konuşursa size o kadar bağlanır.

Ücretsiz bedava arkadaşlık sitelerini seçerken profillerin gerçek olduğuna ve hazır mesaj almadığınıza dikkat edin öncelikle. Sahet ve hazır mesajlar kendini belli eder. Bayan fotoğrafları na bakarken gerçekçi olmasına dikkat ediniz. Kız arkadaş araken avlanmamaya dikkat edin. Bir önceki yazımızda rus bayanlar roman bayanlar ve bulgar bayan profilleri ile nasıl dolandırıcılık yapıldığını anlatmıştık okuyanlar bilirler. Bu konuda lütfen dikkatli olun ve Gereksiz bir şekilde kendinizi övmeyin. Asla pahalı araba ev reklamı yapmayın aksi takdirde çok itici olabilirsiniz.
Türbalılarla chat ve arkadaşlık konusuna gelince bir kez daha hassas olmanız gerekiyor. Türbanlı kızlar kapalı bir kutudur. O yüzden dikkatli olmalı ve karşınızdaki türbanlı bayan ı iyi süzmeniz gerekmektedir. Yanlış bir adım erken bir teklif keyfinizi kaçırır. Cinsel konulara mümkün olduğunca geç girmeye gayret edin, hatta bu teklifin karşınızdan gelmesini bekleyin mutlaka. Türbanlı bayanlar da diğer bayanlar gibi bu konlarda oldukça hassastır. daha önce de deiğimiz gibi arkadaşlık sitelerinde ve islami arkadaşlık sitelerinde aynı kaidelere dikkat etmemiz gerekecek, Öncelikle hassas ve nazik olmak herşeyin başı. asla kaba olmayın vetaciz etmeyin meyvesini mutlaka yiyeceksiniz

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.