Kızım 14. Bölüm Yeni Fragmanı Seyret 21 Aralık Cuma

Kızım 14. Bölüm Yeni Fragmanı Seyret 21 Aralık 2018 Cuma Kızım 14. Bölüm Fragmanı izle Kızım Son Bölüm Fragmanı tv8

Kızım 13. Bölüm özeti;

Kızımın yeni bölümü cuma akşamı 20:00de ekrana gelecek. Kızım 13. Bölümünde tiyatro oyunu sırasında Demir korkutan bir gelişme yaşanıyor. Rolü gereği uyuyan Öykü, kendisine seslenenlere cevap vermeyince büyük panik yaşanıyor.
Kızım 13. bölümünde dikkat çeken gelişmeler yaşanıyor. Hissettiklerini dile getiren Öykü, Asuyu adeta şok ediyor. Öykünün Ben hep senin neye benzediğini merak ettim biliyorsun değil mi? Nasıl biriydi annem acaba diye düşündüm. Resmin bile yoktu ki ben de. O yüzden hep hayal ederdim. sözlerine Asu, Nasıl hayal ettiğin gibi miyim? karşılığını veriyor. Öyküden ise sert bir karşılık geliyor; Hayır.

Öykü okuldaki tiyatro oyununda Pamuk Prensesi canlandırıyor. Oyunu izlemeye gelen Demiri şok eden bir hadise yaşanıyor. Rolü gereği uyuyan Öykü, kendisine seslenenlere cevap vermeyince büyük panik yaşanıyor. Demir sahneye koşup Öyküyü uyandırmaya çalışıyor. Acaba Öyküye ne oldu?

Kızım 13. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.