Küçük Sırlar 43. Bölüm Fragmanı izle

Küçük Sırlar 43. Bölüm izle Küçük Sırlar 43. Bölüm Fragmanı izle Küçük Sırlar 43. Bölüm izle Küçük Sırlar 43. Bölüm Fragmanı izle Küçük Sırlar Son Bölüm Fragmanı izle

Küçük Sırlar 43. Bölüm Fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Küçük Sırlar 42. Bölüm Özeti;

Ayşegül hastanede ölüm kalım mücadelesi vermektedir. Çet bunun haberini alınca hastaneye doğru yola çıkar. Su da hastaneye gider.
Fikriye Su’yun yaptıklarını öğrenir. Babaanne torun çatışırlar. Fikriye Cem Aslan’ı daha güvenli bir yere yerleştirir. Emre ve Şebnem’in gelmesini beklemektedirler ama kapıya polisler gelir. Ve korkunç bir gerçekle yüz yüze kalırlar.

Ali ise Ceyla’dan uzak durmaya çalışmaktadır. Onu Arzu’ya çekiştirmiş olduğu için hala Ceyla’ya kızgındır. Ceyla bunun tek hatası olduğunu söyleyerek ondan af diler. Ali ona hak verir ama Ceyla ile görüştüğünü Arzu’dan saklaması gerektiğini bilmektedir. Arzu’nun gözü onların üzerindedir.

Ayşegül hastaneden çıkar ama artık başka biri gibidir. Çet için yapmadığı şey kalmamıştır ve neredeyse hayatını kaybetme raddesine gelmiştir. Artık ondan uzak durmak istemektedir. Çet ise onun değerini anlamış gibidir. Ayşegül’ün peşinden ayrılmaz.

Cem Aslan, babaannesi sayesinde yurtdışına kaçırılacaktır. Hapse girmekten korkan Cem Aslan, buna ikna olur ancak, gitmeden önce vedalaşmak istediği bir tek kişi vardır

Küçük Sırlar 43. Bölüm Fragmanı izle

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.