Küçük Sırlar 44. Bölüm Fragmanı izle

Küçük Sırlar 44. Bölüm Fragmanı izle Küçük Sırlar 44. Bölüm izle Küçük Sırlar 44. Bölüm Fragmanı izle Küçük Sırlar 44. Bölüm izle Küçük Sırlar 44. Bölüm Fragmanı izle

Küçük Sırlar 44. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Küçük Sırlar 43. Bölüm Özeti

Su, Aslan Cem ve Demir’in arasına girer. Aslan Cem kaçmayı başarır. Meriç bu yüzden abisini suçlar. Demir de kendisini çok kötü hissetmektedir.

Ömer, Çet’e yeniden otelin barında çalışmasını teklif eder. Tabii Demir’le beraber çalışacaklardır. Çet bu teklifi kabul eder ama Demir gurur yapar ve işten istifa eder.

Bu arada Ayşegül’e gelmeye devam eden kırmızı güller Çet’in de dikkatini çekmektedir. Bu gizemli hayranın kim olduğu konusunda Ayşegül’ü sıkıştırır.

Ali Ceyla’yla görüşmeye devam etmektedir ama sorun çıkmasın diye bunu Arzu’dan gizler.

Arzu, Ali ve Ceyla’nın görüştüğünü anlar. Önce Ceyla’nın ağzını arar. Ona bir şey itiraf ettiremez ama gittikçe hem Ali’ye hem de Ceyla’ya büyük bir öfke duymaya başlar.

Çet ise Ayşegül’ün geçmiş doğum günü için bir sürpriz kutlama planlamaktadır. Kızları da örgütler. Ayşegül partiye gitmeyince parti onun ayağına gelir. Ama Çet beklediği övgüyü bulamaz çünkü kırmızı güllerin sahibi Ayşegül’ün ilgisini ondan çalacaktır.

Küçük Sırlar 44. Bölüm Fragmanı izle

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.