League of Legends oyunu Hextech Mayhem Netflix için duyuruldu video

Netflix

League of Legends oyunu Hextech Mayhem, Netflix için duyuruldu Popüler oyun markası League of Legendsn evreninde geçen ritim platform oyunu Hextech Mayhem: A League of Legends Story, Netflixe yani mobil cihazlara geliyor.

Dünyanın en popüler oyunlarından olan League of Legendsın bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Netflixte Arcane isimli bir animasyon dizisi yayınlandı. Netflix ve League of Legends anlaşması da bir süre daha devam edecek gibi duruyor çünkü aynı evrende geçen bir oyun Netflix için duyuruldu.

Geçtiğimiz saatlerde yapılan duyuruya göre League of legends evreninde geçen ritim platform oyunu Hextech Mayhem: A League of Legends Story, Netflix için duyuruldu. “Netflix için duyuruldu” cümlesi sanıyoruz ki hayatımıza yeni giren ve bundan sonra göreceğimiz bir cümle olacak. Hextech Mayhem isimli bu yeni oyun, Netflix hesabı olanlar tarafından mobil cihazlar üzerinden oynanabilecek. Kısaca oyun, mobil cihazlara geliyor ancak yalnızca Netflix hesabı olanlar için.

Hextech Mayhemin 16 Kasımda çıkış yapması bekleniyor. Android, iOS ve iPadOS sahipleri Netflix üzerinden oyunu oynayabilecek. Oyun ayrıca PC ve Switch için de çıkış yapacak. Oyunun kendisi ile ilgili detaylı bilgileri ve fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

Hextech Mayhem Fragman

Bu tempolu ritim ve koşu oyununda her etki eşit ve patlayıcı bir tepki alıyor ve çıkan patırtı dinmek bilmiyor. Yordle sihirmayın uzmanı Ziggs rolünü üstlendiğin bu oyunda Piltover mahallelerinin altını üstüne getir.

Engellere takılmamak, düşmanlarının silahlarını düşürmek ve fitilleri yakmak için müziğin ritmiyle bomba at, hopla zıpla ve maksimum kaosa ulaş. Dünyanın gelmiş geçmiş en büyük bombasını yapma hedefini gerçekleştirmek için keyif kaçıran Heimerdingerdan kaçarken müzikli kargaşa çıkar!

Doğaçlama patlamalar ortaya çıkarıp bonus puan almak için Gelişine Kargaşa sistemini kullan… tabii bu sırada polislere yakalanma ve onlara nasıl bir eğlence kaçırdıklarını göster.

Hextech Mayhem: A League of Legends Storyyle ateşlenmedik fitil bırakma.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.