Manisa sohbet chat arkadaşı

Manisa sohbet chat arkadaşı sizlere yeni arkadaşları tanıma olanağı sağlayan sohbet odalarından oluşmaktadır. Manisa ilinden katılan canlı bayanlarla gerçek erkeklerle arkadaşlıklar kurup düzeyli sohbetleri edebilirsiniz. Tamamı ile ücretsiz olarak sohbet edeceğiniz odalardan birden fazla bağımsız odalarda bir çok etkinliklere katılabilirsiniz. Manisalı insanlar artık burada yeni arkadaşlar buluyor ve yeni dostlar ediniyorlar.

Sohbet arkadaşınızla en güzel aşk şarkılarını ve slow şarkıları ücretsiz olarak dinleyeceğiniz görüntülü sohbet odalarında en güzel zamanları geçirebilirsiniz. Siz Yurt dışında mı oturuyorsunuz? Fakat, Manisa’da akrabanız mı var? Akrabanız ile ücretsiz olarak konuşmaya ve hasret gidermeye ne dersin? Şimdi Manisa’dan arkadaş bulma, sevgili bulma zamanı! Seviyeli arkadaşlık odalarımızda sizleri görmek isteriz. Sesli sohbet odalarımızda Manisalı tanıdıklarınızla canlı konuşabilirsiniz.

Manisalı güzel kızlarla yakışıklı erkeklerle sohbet etmenin tam zamanı! Günün her zamanı online olan canlı kişilerle sohbet etmek artık daha kolay
Bolu’da geçen cuma gecesi yemek yedikleri restorandan ayrıldıktan 100 metre sonra otomobilleriyle kaza geçiren dizi ve film oyuncusu 31 yaşındaki Bulut Köpük ile arkadaşı Bulgan Bora Şahin’in Abant İzzet Baysal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde yoğun bakımda tedavileri devam ederken, vücutlarındaki kanamanın durduğu bildirildi.

Kaza geçen cuma gecesi saat 23.50 sıralarında, Abant Tabiat Parkı yolunda meydana geldi. Bulut Köpük ile arkadaşı Bulgan Bora Şahin, Abant yolu üzerindeki bir restoranda yemek yedi. Yaklaşık 2 saat restoranda birlikte oturan Bulut Köpük ile Bulgan Bora Şahin daha sonra Abant’ta kaldıkları otele doğru yola çıktı. Bulgan Bora Şahin yönetimindeki 06 BK 0485 plakalı otomobil, restorana yaklaşık 100 metre uzaklıkta yoldan çıkarak takla attı. Kazada ağır yaralanan Bulut Köpük ile Bulgan Bora Şahin’e ilk müdahaleyi yoldan geçen sürücüler yaptı. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne kaldırılan Bulut Köpük ile Bulgan Bora Şahin, yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı.

Kazanın ardından Bulut Köpük ile Bulgan Bora Şahin’in yakınları hastaneye akın etti. Bulut Köpük’ün sanatçı dostları ile TRT’den arkadaşları hastaneye gelerek yakınlarından bilgi aldı. Yoğun bakım ünitesinde yaşam savaşı veren Bulut Köpük ile arkadaşı Bulgan Bora Şahin’in bugün sabah saatlerinde vücutlarındaki kanamanın durduğu öğrenildi. (DHA)

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.