Marvel yapımı animasyon dizisinin çıkış tarihi belli oldu!

Marvel yapımı animasyon dizisinin çıkış tarihi belli oldu! What If? dizisinden yeni fragman Marvel tarafından yayınlandı. Merakla beklenen animasyonun çıkış tarihi de böylelikle belli oldu.

Marvel, What If? isimli animasyon dizisinin yeni fragmanı yayınlandı. 2008′de başlattığı sinema evrenini genişletmeye devam eden ve hayranlarından olumlu geri dönüşler alan stüdyo, yeni yapımı ile farklı konuları ele alacak.

What If? dizisi Marvel Sinematik Evreni’nde yaşanan olayları farklı olasılıklara bağlayacak. Disney+ platformunda yayınlanacak animasyon dizisinin seslendirme ekibinde büyük isimler yer alıyor.

What If? ile evrene farklı bir bakış açısı atma imkanı
Alternatif senaryoların yer aldığı dizi, birçok karaktere aynı anda odaklanacak. Peter Quill yerine T’Challa’nın Yondu tarafından kaçırılması veya süper asker serumunu Steve Rodgers yerine Peggy Carter’ın alması gibi ilgi çekici olasılıkları bu yapımda hayranları karşılayacak. Ayrıca fragmanda görülen Howard the Duck gibi, sinema evreninde çok fazla bilinmeyen karakterler de dizide bulunacaklar.

Olaylar çizgi roman evreninde adını sıkça duyduğumuz The Watcher karakterinin ağzından anlatılacak. Evreni gözlemlemekle yükümlü olan kozmik karakteri Jeffrey Wright seslendirecek. Bununla birlikte dizinin seslendirme ekibi de önemli isimlerden oluşuyor. Marvel animasyondaki karakterleri, bizzat sinemada canlandıran kişilerin seslendirmesinde karar kılmış durumda.

Bu sayede Robert Downy Jr., Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Micheal B. Jordan, Samuel L. Jackson, Mark Ruffalo ve Paul Rudd gibi isimleri tekrardan karakterleri ile bir arada görebileceğiz. T’Challa karakterini ise geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden usta oyuncu Chadwick Boseman vefatından önce seslendirmişti.

What If? 11 Ağustos’ta izleyicisi ile buluşacak
Merakla beklenen animasyon dizisinin yönetmenliğini, Bryan Andrews üstlenecek. Bununla birlikte Ashley C. Bradley de yapımın senaristi olarak bizleri karşılıyor. Kevin Feige‘nin yapımcı olacağı What If?, Loki dizisinin bitimi ile ekranlara merhaba diyecek.

What If?
Özellikler Loki sayesinde alternatif zaman ve çoklu evren kavramını işleyen Marvel, yeni yapımında da farklı tarzda benzer konuların üzerinde duracak. Hatta bazı iddialar, iki yapımın birbirine doğrudan bağlı olacağı yönünde. Ancak What If? dizisi çıkmadan bu konu hakkında bir yargıya varmak oldukça zor.

11 Ağustos tarihinde izleyicileri karşılayacak animasyon için sizlerde heyecanlı mısınız? Yapım ile alakalı teorilerinizi bizlere aktarmayı unutmayın.

Kaynak: https://shiftdelete.net/marvel-what-if-animasyon-dizisi-cikis-tarihi

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.