Mehmetçik Kutlu Zafer Dizisi 31. Bölüm Yeni Fragmanı izle 17 Ocak 1019

Mehmetçik Kutlu Zafer Dizisi 31. Bölüm Yeni Fragmanı izle 17 Ocak 1019 perşembe Mehmetçik Kutlu Zafer 31. Bölüm Fragmanı izle Mehmetçik Kutlu Zafer Son Bölüm Fragmanı trt1 Mehmetçik Kutlu Zafer 17 Ocak Fragmanı Mehmetçik Kutlu Zafer 31. Bölüm Fragmanı seyret

Mehmetçik Kutlu Zafer 30. Bölüm özeti;

Bir anda karşısında Mehmet’i gören Hamilton, onun dediklerine inanır ve General Towhsend’i yeni bir yarma harekatı için ikna eder Acaba bu defa İngiliz’ler Türk kuşatmasını yarabilecek midir?

Osmanlı Kışlasında Hintli Askerler

Savaş meydanı toz toprak ve barut kokmaktadır. Hamilton askerlerine hücum emri verir Bu sırada Üsküplü’nün planı devreye girer ve Hintli askerler, Osmanlı Kışlasına doğru koşmaya başlarlar Hamilton beklemediği bir hamle ile karşılaşmıştır, Mehmet’in aklının geri geldiğini anlar

İntikam

Aldığı ağır yenilgiden sonra gözünü kan bürümüş olan Hamilton’ın tek amacı intikam almaktır. Bunun için gizli yerde tutmakta olduğu Zeynep’i öldürmek için harekete geçmiştir Acaba Mehmet, uzun zaman ayrı kaldığı karısı Zeynep’i kurtarabilecek midir?

Mehmetçik Kutlu Zafer 31. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.