Merhamet 18.Bölüm Fragmanı 12 Haziran 2013 Çarşamba Kanal D

Merhamet 18.Bölüm Fragmanı 12 Haziran 2013 Çarşamba Kanal D, Merhamet 18.Bölüm Fragmanı seyret, Merhamet 18.Bölüm Fragmanı izle

Sermet’le kardeş olduklarını öğrenen Fırat şok oluyor. Ve bu bölümde, Fırat ve Sermet’in nasıl kardeş olduğu anlatılıyor. Böyle bir gerçek var, birader” Necati’nin söyledikleriyle Sermet’le kardeş olduğunu öğrenen Fırat, elinde silahla şok içinde kalır. Üstelik Sermet’in bu gerçeği ve Hikmet’in onun babası olduğunu bilmesi, Fırat’ı daha da çileden çıkarır. Merhamet’in bu bölümünde Fırat ve Sermet’in nasıl kardeş olduğu anlatılıyor.

Merhamet 18.Bölüm Fragmanı izle Narin’in en zor günü Öte yandan dizinin “geçmiş” bölümünde Narin, ÖSS sınavına girmeye çalışmaktadır. Hafize Hanım’ın kavga gürültü sınava getirdiği Narin, son dakikada sınava girmeyi başarır. Narin’in bu sınavı geçip geçemeyeceği ise merakla beklenmektedir.

Yapım :Most Production

Yönetmen :Gül Oğuz, M.Çağatay Tosun

Eser :Hande Altaylı

Senaryo :Mahinur Ergun

Görüntü Yönetmeni:Hakan Okumuş

Müzik :Ferhat Livaneli

Oyuncular : Özgü Namal (Narin),İbrahim Çelikkol (Fırat), Mustafa Üstündağ (Sermet Karayel),Burçin Terzioğlu (Deniz),Yasemin Allen (Irmak),Turgut Tunçalp (Moskof Recep),Ayşegül Cengiz Akman (Kara Hatice),Erkan Korçak Köstendil (Genç Mehmet),Dilara Aksüyek (Genç Şadiye),Ceren Balıkçı (Narin Çocuk), Burak Can Araz (Mehmet Çocuk), Ece Naz Mutluer (Şadiye Çocuk),Ceren Erginsoy (Ümmühan),Kosta Kortidis (Erdoğan),Mehmet Ali Kaptanlar (Hikmet Kazan),Haldun Boysan (Necati),Fırat Albayram (Can),Mert Asutay (Erol),Bekir Çiçekdemir (Ahmet), Bora Koçak (Ali)

Merhamet, küçük bir Ege kasabasından çıkan ve yoksul bir kız çocuğu olan Narin’in, azim ve inatla, büyük şehirde tutunma hikayesidir. Narin, şiddet gördüğü ailesinin ve tek başına geldiği büyük şehrin darbelerine göğüs gerebilmiş ve başarılı bir avukat olmuştur. Narin’in yolu, 18 yaşında İstanbul’a okumaya geldiğinde, anne ve babasını kaybetmiş bir burjuva kızı olan Deniz’le kesiştirir ve bu iki kız o günden sonra birbirine kenetlenirler. Her şey yolunda giderken, Deniz’in şımarık küçük kardeşi Irmak, İsviçre’de sürdürdüğü rahat ve lüks hayatından İstanbul’a kesin dönüş yapar. Irmak, Narin’e kaptırdığı ablasını geri almaya kararlıdır. Irmak’ın gelişi, Narin ve Deniz’in hayatını zorlaştırmakla kalmaz, Narin’in geçmişinden gölgeler de getirir. Narin’in hiç unutamadığı çocukluk aşkı Fırat, Irmak’ın sevgilisidir. Narin için tam her şey yoluna girmişken, hayatının allak bullak olması demektir bu. “Hayat bu sefer artık bu kez merhamet et bana”

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.