Netflix Avatar The Last Airbender dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu

Netflix

Netflixin Avatar: The Last Airbender dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu Bir zamanların en popüler animasyonlarından birisi olan başarılı Avatar: The Last Airbender dizisinin live-action Netflix uayrlamasından yeni haberler geldi. Dizinin oyuncu kadrosu belli oldu.

2005 yılında başlayan, 2008 yılında sonlanan 3 sezonluk Avatar: The Last Airbenderın bildiğiniz gibi Netflix tarafından bir live-action dizi uyarlaması geliyor. Geçtiğimiz saatlerde de dizinin en önemli dört oyuncusu belli oldu.

Oyunculara baktığımızda çok popüler isimleri göremiyoruz. Netflixin Avatar: The Last Airbender dizisinin oyuncuları şöyle: Gordon Cormier (Aang), Kiawentiio (Katara), Ian Ousley (Sokka) ve Dallas Liu (Zuko). Oyuncuların görsellerini aşağıdaki galeri bölümünde bulabilirsiniz.

Avatar: The Last Airbenderın orijinal yaratıcıları Michael Dante DiMartino ve Bryan Konietzko ne yazık ki fikir ayrılıkları sebebiyle projeden ayrılmıştı ve yapılan son duyuruya göre yerlerine Albert Kim (Sleepy Hollow, Nikita), Dan Lin (The Lego Movie), Lindsey Liberatore (Walker) ve Michael Goi (Swamp Thing) gibi isimler geldi.

Dizinin yayın tarihi ne yazık ki bilinmiyor. Nasıl bir uyarlama olacağı da bilinmiyor ancak umuyoruz ki film kadar kötü olmaz.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.