Netflixe yeni özellik Buna bayıldım

Netflixe yeni bir özellik geldi. Bu özellikle birlikte yapımları puanlarken artık üç farklı seçeneğiniz olacak. Üçüncü seçenek Buna bayıldım!

Günümüzde Türkiye dahil birçok ülkede en çok kullanılan video akış servislerinden birisi olan Netflixe yeni bir özellik geldi ancak şimdiden söyleyelim çok da heyecanlanmayın.

Buna Bayıldım
Bildiğiniz gibi Netflixte bir yapımı oylayabiliyorsunuz. Oylama seçeneği olarak iki farklı seçenek bulunuyordu: Bunu beğenmedim ve Bunu beğendim. Şimdi ise üçüncü seçenek eklendi: “Buna bayıldım!”. Bu özellikle birlikte kısaca gerçekten çok sevdiğiniz içerikleri bu şekilde oylayabileceksiniz.

Bu özellik hiçbir şeyi değiştirmiyor gibi duruyor olabilir ancak bu özellik ile birlikte Netflix size bir şey önereceği zaman daha seçici olacak. Kısaca sizlere tavsiye edilen içerikler için de bir geliştirme sunacak diyebiliriz. Netflix her ne kadar zengin bir kütüpahaneye sahip olsa da sevdiğiniz tarzda ve güzel olan bir yapımı bulmak zor. Umuyoruz ki bu durum işleri az da olsa değiştirir.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.