Netflixin He-Man animasyon dizisi Masters of The Universe sonunda yayınlandı

Netflix

Netflixin He-Man animasyon dizisi Masters of The Universe sonunda yayınlandı Kevin Smithin yazıp yönettiği Netflixin He-Man animasyon dizisi Masters of the Universe, sonunda Netflixte yayına girdi. Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

1983 ila 1985 yılları arasında Masters of The Universe ya da Türkçesi ile Kainatın Hakimleri çizgi filminin Netflix adaptasyonu bir süredir yapım aşamasındaydı ve sonunda yayına girdi.

Ülkemizde Kainatın Hakimleri ismi ile yayınlanan Masters of The Universeün Netflix adaptasyonu Masters of The Universe: Revelationı şu anda Netflix üzeridnen izleyebilirsiniz. Dizinin ilk sezonu 7 bölümnden oluşacak.

Dizinin seslendirme kadrosunda Mark Hamil, Chris Wood ve Kevin Conroy gibi isimler bulunuyor. Kevin Smithin yazıp yönettiği Masters of The Universe animasyon dizisinin, paylaşılan fragmanlarına bakarak 1980lerin havasını taşıdığını ancak biraz daha geliştirilmiş animasyonlara sahiplik ettiğini söyleyebiliriz.

Masters of the Universe: Revelation Konusu
Dizinin konusu ise şöyle: Efsanevi karakterlerin yıllar önce kaldığı yerden devam eden yenilikçi ve aksiyon dolu animasyon dizisi “Kâinatın Hâkimleri: Keşif”te Eternia için verilen savaş doruk noktasına ulaşıyor. He-Man ve İskeletor arasındaki şiddetli savaşın ardından Eternia bölünmüş ve Gri Kafatası Muhafızları dağılmıştır. Teela, sırlar yüzünden yıllarca ayrı düşmüş kahramanları tekrar bir araya getirmek ve kayıp Güç Kılıcının gizemini çözmek için kolları sıvar, fakat Eterniayı yeniden kurmak ve evrenin sonunun gelmesini engellemek için fazla zamanı yoktur.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.