Netflixin popüler aksiyon filmi Extractionın ikinci filminden ilk fragman geldi

Netflix

Netflixin popüler aksiyon filmi Extractionın ikinci filminden ilk fragman geldi Thor rolü ile tanınan Chris Hemsworthün başrolünde olduğu Netflixin popüler aksiyon filmi Extractionın ikinci filminden ilk fragman geldi.

Marvel Sinematik Evrenindeki Thor karakterini canlandırması ile daha çok tanınan Chris Hemworthün başrolünde olduğu aksiyon filmi Extractionın devam filminden ilk video geldi.

Geçtiğimiz yıl yayınlanan film ile Netflixin en çok izlenenleri arasına giren Extractionın ikinci filmi için çekimler çok yakında Avustralyada başlayacak. İkinci film için paylaşılan fragman ise daha çok ilk filmin sonunu gösteriyor. Bu yüzden ilk filmi izlemeyenler için spoiler uyarısını verelim.

Extraction 2 Tanıtım Fragmanı

İkinci filmin tanıtım yazısı şöyle: 2020de yeni bir kahraman ortaya çıktı: Tyler Rake. Chris Hemsworthün canlandırdığı bu korkusuz paralı asker, kariyerinin en ölümcül görevi sırasında ortadan kaybolmuştu. Ancak umudunu yitirmeyenler için her zaman bir çıkış yolu vardır.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.