Netflixin Squid Gameinin ardından bir Kore dizisi de Appledan Dr. Brain

Netflix

Netflixin Squid Gameinin ardından bir Kore dizisi de Appledan Dr. Brain Apple TV+ın özel dizisi olan Dr. Brainden ilk fragman geçtiğimiz saatlerde paylaşıldı. Bilim kurgu drama türündeki dizi 4 Kasımda yayınlanacak.

Apple TV+ın ilk Kore dizisi konumundaki bilim kurgu drama türündeki Dr. Brainden ilk fragman geldi ve yayın tarihi belli oldu.

Dr. Brain, aynı isimli webtoona dayanan bir hikayeye sahip. Webtoon, Güney Kore kökenli web çizgi romanları için kullanılan bir terim. Dizide beyin üzerine çalışan bir bilim insanı olan Sewon, gizemli bir kaza geçirir. Kazanın ardından ölenlerin beyinlerini hackleyerek olayın gizemini çözmeye çalışır.

Daha önce Parasite filminde izlediğimiz Lee Sun-kyun, bu dizinin de başrolünde. 6 bölümlük bir mini dizi olarak planlanan Dr. Brainin senaristliğini, yönetmenliğini ve yapımcılığını Kim Jee-woon üstleniyor. Dizi, 4 Kasımda başlayacak ve bölümler haftalık olarak yayınlanacak. Dizinin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Dr. Brain Fragman

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.