Netflixin yeni filmi Red Noticeden bir dövüş sahnesi paylaşıldı

Netflix

Netflixin yeni filmi Red Noticeden bir dövüş sahnesi paylaşıldı Başrollerinde son dönemin popüler isimlerinin olduğu yeni Netflix filmi Red Noticeten yeni bir sahne paylaşıldı. Filmin başrollerinde Gal Gadot, Dwayne Johnson ve Ryan Reynolds var.
Son dönemin popüler oyuncularının başrolünde olduğu, Netflixin aksiyon komedi türündeki yeni filmi Red Noticeten yeni bir sahne paylaşıldı.

Paylaşılan sahnede, daha önce fragmanda da kısa bir kesitini gördüğümüz dövüş sahnesinin tamamını görebiliyoruz. Film, Ryan Reynoldstan alıştığımız bir komedi ve aksiyon tonunda diyebiliriz. Aksiyon komedi türündeki filmin özellikle oyuncuları ile dikkat çektiğini söylemek gerek. Film, 12 Kasımda Netflixte yayında olacak.

Red Notice Yeni Sahne


Filmin oyuncu kadrosunda ise Dwayne Johnson, Ryan Reynolds, Gal Gadot, Ritu Arya ve Chris Diamantopoulos gibi isimler bulunuyor.

Konusu: Interpol tarafından çıkarılan Kırmızı Bülten, dünya çapında en çok aranan kişileri bulup yakalamak için verilen küresel bir uyarıdır. Ancak cüretkâr bir soygun, FBIın en iyi profil uzmanı (Johnson) ile birbirine rakip iki suçluyu (Gadot, Reynolds) bir araya getirdiğinde neler olacağını kimse bilemez.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.