No: 309 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

No: 309 dizisi yeni bölümü ile ekrana geldi. Güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosu ile gündemden düşmeyen No: 309 dizisi 36. bölümde Lale, Pelinsu ile ilgili tüm gerçekleri öğrendi. Sinsi planlar peşinde olan Pelinsu yakayı ele verdi mi? Onur ve Laleyi ayırma çabası nasıl sonuç buldu? Hepsi ve dahası No: 309 36. bölümde yanıt buldu.

Başrollerinde Demet Özdemir, Furkan Palalı, Sumru Yavrucuk, Suat Sungur, Beyti Engin, Pelin Uluksar, ve Sevinç Erbulak gibi usta isimler yer alıyor. No: 309da Onur ve Lale arasında yaşanan aşka engel olmak isteyen Pelinsu sinsi planlarından bir türlü vazgeçmiyor. Onur ve Lale birbirlerine sımsıkı sarılırken Betül dadı arayan Onur ve Lalenin evine dadı adayı olarak giriyor.

NO: 309 36. BÖLÜM ÖZETİ

Onurun uzun zamandır üzerinde çalıştığı projenin lansman hazırlıkları başlamıştır. Lale Onura bu konuda destek olur. Bu durum Pelinsu ve Erolun pek hoşuna gitmez.

Bu arada Onur ve Lalenin dadı arayışında olduğunu öğrenen Erol ve Betül bu durumu lehlerine çevirmenin yollarını aramaya başlarlar. Betülün aklına dahiyane bir plan gelir hemen bu planı uygulamaya koyarlar. Bu sefer planlarında başarılı olabilecekler midir?

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.