Okan Yalabık Vatanım Sensin dizisine mi katıldı?

Okan Yalabık ve Halit Ergenç 4 yıl sonra Vatanım Sensin’de buluşuyor

Kanal D’de yayınlanan Vatanım Sensin dizisine yeni bölümlerden itibaren ünlü oyuncu Okan Yalabık da katılacak. Halit Ergenç ve Okan Yalabık Muhteşem Yüzyıl’dan sonra bu defa Vatanım Sensin’de birlikte rol alacak.

Kanal D’de bu hafta yeni bölümü ekrana gelmediği için ‘yayından mı kaldırıldı’ sorularını akıllara getiren Vatanım Sensin’e ünlü oyuncu Okan Yalabık da katılıyor.

Milliyet gazetesi TV yazarı Sina Koloğlu’nun haberine göre, başrollerini Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Onur Saylak, Şebnem Hassanisoughi, Celile Toyon, Baki Davrak, Senan Kara, Fatih Artman, Boran Kuzum, Miray Daner, Pınar Deniz, Kubilay Aka ve Hakan Salınmış’ın paylaştığı yapımın kadrosuna daha önce son olarak internet dizisi ‘Masum’da rol alan Okan Yalabık dahil olacak. Başarılı oyuncu Okan Yalabık’ın Vatanım Sensin’de hangi rolde oynayacağı ise henüz açıklanmadı.

Muhteşem Yüzyıl’da canlandırdığı Pargalı İbrahim Paşa rolüyle hafızalara kazınan Okan Yalabık, aynı dizide Sultan Süleyman rolündeki Halit Ergenç’le 4 yıl sonra yeniden aynı dizide buluşacak.
Öte yandan bu hafta verilen aranın yeni hikaye yazımında yaşanan sorun nedeniyle gerçekleştiği de iddialar arasında.

Vatanım Sensin’in 17. ve yeni bölümü 2 Mart Perşembe akşamı 20.00’de Kanal D’de olacak.

VATANIM SENSİN 17. BÖLÜM FRAGMANI

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.