Ömre Bedel Dizisi 17. Bölüm Yeni Fragmanı 15 Ocak Salı

Ömre Bedel Dizisi 17. Bölüm Yeni Fragmanı 15 Ocak Salı Ömre Bedel 17. Bölüm Fragmanı izle Ömre Bedel Son Bölüm Fragmanı kanal7

Ömre Bedel 16. Bölüm özeti

Başkâtibin, Prens Yeok ile işbirliği içinde olduğunu düşünen İmparator, onu ve kızını öldürmekle tehdit eder. Salyangozların amacı ise başkâtibin hayatını tehlikeye sokup, Prens Yeokun tahtan vazgeçmesini engellemektir. Bunun üzerine İmparator, başkâtibe, Salyangozların isyan planını ortaya çıkarması için son bir şans verir. Ancak, İmparatora yalan söylemek zorunda kaldığı için suçluluk duyar ve Prens Yeoka bir daha yardım etmeyeceğini söyler. Chae-Kyung ile konuşan babası, saraydan ayrılmalarının en doğrusu olduğuna karar verir. Prens Yeok, Salyangozların dağılmasını ve isyan planını iptal etmek ister. Ama arkadaşlarının bunu kabul etmeye niyeti yoktur. Babasının hayatını kurtardığından beri Prens Yeoka daha çok güven duyan Chae-Kyung ise prens ile yeni bir hayat kurmak için gün sayar. Prens Yeok, Chae-Kyungu da alıp saraydan gidebilecek mi?

Ömre Bedel 16. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.