Online Kameralı Sohbet

Online Kameralı Sohbet; insanların bir araya gelerek bir web sitesi üzerinden kameraları ile birbirlerini görerek kurdukları iletişim şeklidir.

Sanal Ortamda online kameralı sohbet hizmetini veren bir çok web sitesi bulunmaktadır. Bu Sitelerin kimi sunduğu hizmeti ücretlendirirken kimileride ya e-posta adresleri üzerinden yada aynı anda maksimum bir kişi ile kameralı sohbet edebilme imkanı sunmaktadırlar.

Oysaki bir kameralı chat sitesine girdiğinizde hiçbir sınırlandırma ile karşılaşmazsınız. 7/24 online olan kameralı sohbet odaları içerisinde karşınızdaki kişilerle kısıtlama olmaksızın sohbet edebilirsiniz.

Odalara ilk kez giriş yapıyorsanız bilgisayarınızda Aktivex Denetimi yüklü olmalıdır. Birçok kullanıcımız YuregininSesi.Com’un kameralı sohbet odalarına ilk kez giriş yaparken karşılarına uyarı haline gelen Aktivex Denetimi‘ni virüs sanıp korkarak çıkış yapmaktadırlar.

Arkadaşlar aktivex’in herhangi bir zararlı yönü yoktur. Virüs trojen gibi zararlı içerikleri barındırmaz. O yüzden rahat olun korkmanıza gerek yoktur. Gönül rahatlığıyla yükleme işlemini gerçekleştirebilir ve odalarımıza bağlanabilirsiniz. İyi sohbetler diliyoruz.

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.