Payitaht Abdülhamid Dizisi 68.Bölüm Yeni Fragmanı 4 ocak cuma

Payitaht Abdülhamid Dizisi 68.Bölüm Yeni Fragmanı 4 ocak cuma Payitaht Abdülhamid 68.Bölüm Fragmanı izle Payitaht Abdülhamid Son Bölüm Fragmanı trt1

Payitaht Abdülhamid 67.Bölüm özeti

Sabahattin gitmiş, ancak sarsıntısı dinmemiştir. Abdülhamid bu kaçırılma olayında kimlerin parmağı var, ortaya çıkarmaya kararlıdır. Bu kez celali sabrını aşmış, gözünü karartmıştır Abdülhamid.Tek tek işin mesulleriyle görüşürken karşısına en güvendiği paşalarından biri çıkar.

Senihanın da Sabahattinin kaçırılmasında düşmanla işbirliği yaptığını anlayan Abdülhamid, Senihanın kimlerle işbirliği yaptığını öğrenmek için kardeşini de sınar. Bu arada Bidar da Naimeyi korumak için zan altında kalmış ve Abdülhamid tarafından saraydan uzaklaştırılma cezasına çarptırılmıştır.

Halil Halid tam Samuel ele geçirmişken, İngiliz sefirin araya girmesiyle işler tersine döner. Samuel serbest kalır. Halil Halid ise tutuklanır. Hapiste onu zor günler beklemektedir. Tatar ve arkadaşları ise onu kaçırmanın yollarını ararlar.
Abdülhamidn üzerlerindeki kuşkusundan kurtulabilmek için şer ittifakının yaptığı tertip en çok Mahmut Paşanın canı yakar.

Seniha oğlundan sonra kocasını da mı kaybedecek? Bidar, Abdülhamide sonsuza dek veda mı edecek? Halil Halid kendini aklayacak bir yol bulabilecek mi? Fuatın yalan söyleyip söylemediğini sınamak isteyen Abdülhamid, hainlerin gerçek yüzünü ortaya çıkartabilecek mi?

Payitaht Abdülhamid 67.Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.