Payitaht Abdülhamid Dizisi 69. Bölüm Yeni Fragmanı 11 Ocak Cuma

Payitaht Abdülhamid Dizisi 69. Bölüm Yeni Fragmanı 11 Ocak Cuma Payitaht Abdülhamid 69. Bölüm Fragmanı izle Payitaht Abdülhamid Son Bölüm Fragmanı trt1

Payitaht Abdülhamid 68. Bölüm özeti

Abdülhamid ihanet içinde olduğundan şüphe ettiği herkesi zindana attırır. Ve her birinin suçlarını itiraf etmelerini sağlayacak büyük ve dahiyene bir tertip düzenler. Şivenaz Fuatı kurtarmak için her kapıyı çalar. Yine de çaresiz kalır. Artık sona yaklaştıklarının farkında, çırpınıp durur. Mahmut Paşanın başına gelen olay sarayı yasa boğar, Seniha perişan haldedir.

Halil Halid hapishanede üzerine atılan iftirayı temizleyecek bir yol bulmuşken, Samuel ve adamları Halil Halidn tüm yollarını tıkar. Halil Halid idam edilmek üzere meydana götürülür…

Mehmet Selim ve Abdülkadir ikisi de devletin bekası için uğraşırken karşı karşıya gelirler. Bidar ise çocuklarının Şivenaz ile ortaklık kurduğunu öğrenir. Bütün bu gelişmeler, aile içinde büyük çalkantılar yaşanacağının habercisidir.

Şivenazın aileyi paramparça etme planı gerçekleşecek mi? Fuat ve işbirlikçisi hainlerin sonu ne olacak? Halil Halid efsanesi acıklı bir sonla biterken, Abdülhamid, çok sevdiği iki adamı Mahmut Paşa ve Halil Halid’in intikamını almak için nasıl bir hamle yapacak?

Payitaht Abdülhamid 69. Bölüm Fragman

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.